انتشار زودهنگام Cyberpunk 2077؛ اسپویلرها در کمین هستند!

مراقب لو رفتن داستان باشید!

انتشار زودهنگام Cyberpunk 2077؛ اسپویلرها در کمین هستند! سورنا رضایی ۰ ۰۳ آذر ۱۳۹۹
نسخه‌های فیزیکی Cyberpunk 2077

اینطور که به نظر می‌رسد، تعدادی از علاقه‌مندان توانسته‌اند نسخه‌های فیزیکی Cyberpunk 2077 را خریداری کرده و به تجربه‌ی بازی بنشینند.

وقتی یک بازی موفق می‌شود با نمایش‌های جذاب و خیره‌کننده، توجه‌ها را به سمت خود جلب کند، احتمالش بسیار بالا است که قبل از انتشار رسمی و به صورت غیرقانونی در اختیار تعدادی از کاربران قرار بگیرد. برخی اوقات، علاقه‌مندان موفق می‌شوند با پرداخت مبلغی بیشتر، مغازه‌دار را به فروش پیش از موعد متقاعد کنند و برخی اوقات هم شاهد اتفاقات ناگواری هستیم؛ برای مثال، در سال ۲۰۱۶ میلادی یک گروه به کامیونت حاوی دیسک‌های Uncharted 4: A Thief’s End حمله‌ی خشونت‌آمیز کرده و تعدادی از نسخه‌ها را به سرقت بردند. همان‌طور که انتظار می‌رفت، انتشار پیش از موعد گریبان سایبرپانک 2077 را هم گرفته است.

با توجه به گزارش‌هایی که روی خروجی خبرگزاری‌های مختلف قرار گرفته، تعدادی کاربران توانسته‌اند نسخه‌های فیزیکی Cyberpunk 2077 را پیش از انتشار رسمی تهیه کنند. حتی یکی از کاربران ویدیوهایی را از نسخه‌ی پلی‌استیشن 4 ضبط و در فضای مجازی منتشر کرده است. ویدیوی مورد نظر بخش‌های آغازین بازی را به تصویر کشیده و اطلاعات مهم و جدیدی را شامل نمی‌شود. با این حال، نشان می‌دهد به‌زودی شاهد حجم زیادی از ویدیوی گیم‌پلی در شبکه‌های اجتماعی و فروم‌های مختلف خواهیم بود که ممکن است برخی از مهم‌ترین اتفاقات داستانی را لو دهند. از همین رو، توصیه می‌کنیم این مطلب را خوانده و اقدامات لازم را انجام دهید.

داستان Cyberpunk 2077 در سال ۲۰۷۷ میلادی و نایت سیتی روایت می‌شود؛ شهری که قوانین ایالتی در آنجا معنایی نداشته و شرکت‌های فعال در حوزه‌ی فناوری حرف اول و آخر را می‌زنند. گروه‌های خلافکاری هم کنترل خیابان‌ها را در اختیار دارند. شخصیت اصلی داستان یک مزدور به نام وی است. او به همراه اعضای گروه خود به ساختمان یکی از شرکت‌های فعال در حوزه‌ی فناوری نفوذ کرده و ایمپلنتی را به سرقت می‌برد که کلیدی برای دستیابی جاودانگی به شمار می‌رود. در ادامه شرایط مطابق انتظار نرفته و پروتاگونیست مجبور می‌شود ایمپلنت را به خودش متصل کند. با رخ دادن این اتفاق، وی قادر می‌شود با جانی سیلورهند ارتباط برقرار کند.

سی‌دی پراجکت رد طی ماه‌های گذشته تمرکز خاصی روی سیستم شخصی‌سازی داشته است. طبق اطلاعات موجود، کاربر می‌تواند جزئی‌ترین ویژگی‌ها مانند رنگ پوست، چشم، حالت بینی، فک و گوش را مطابق سلیقه‌ی خود انتخاب کند. در نگاه اول، چنین سیستم عمیقی می‌تواند یکی از نقاط قوت بازی باشد اما یک نکته‌ی بسیار مهم را باید در نظر گرفت: Cyberpunk 2077 دارای دوربین اول شخص است. بدین ترتیب، کاربر هرگز قادر نیست شخصیتی که ساخته را در طول بازی ببیند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا