حالت تک نفره بازی Apex Legends در قالب یک رویداد منتشر می‌شود

Iron Crown Collection نام رویداد جدید

حالت تک نفره بازی Apex Legends در قالب یک رویداد منتشر می‌شود نیکان صبوری ۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ اخبار بازی
حالت تک نفره بازی Apex Legends

حالت تک نفره بازی Apex Legends برای مدت محدودی به بازی اضافه می‌شود. این مود در قالب یک رویداد به نام Iron Crown Collection منتشر خواهد شد.

اکانت رسمی عنوان Apex Legends در شبکه‌ی اجتماعی توییتر با گذاشتن تیزر کوتاهی تایید کرد که هفته‌ی دیگر رویدادی به نام Iron Crown Collection برای دارندگان Apex Legends، قابل بازی خواهد بود. در این رویداد بازیکنان به صورت تک نفره (One Man Squad) وارد نقشه می‌شوند.

مانند مود اصلی، بازیکنان می‌توانند از تمام مکانیک‌ها، سلاح‌ها و آیتم‌های بازی بهره‌مند شوند، همچنین نقشه‌ی بازی به شکل اصلی خود بوده و تمام بخش‌های آن قابل دسترس است. به نظر می‌رسد که هیچ تغییری ویژه و خاصی برای مود تک نفره‌ی این بازی در نظر گرفته نشده است. حالت‌های تک نفره و دو نفره از جمله ویژگی‌هایی هستند که در اکثر بازی‌های بتل رویال وجود دارند، ولی ریسپاون (Respawn) در ساخت عنوان Apex Legends تمرکز بسیار زیادی به سه نفره بودن بازی کرده است.

در این بخش شما همراه با 60 نفر دیگر وارد نقشه می‌شوید. عمده‌ترین تفاوت حالت تک نفره با مود اصلی این است که تمام بازیکنان، دشمنان شما هستند. هدف اصلی بازی برنده شدن است، بازیکنان باید به بهترین شکل ممکن سلاح و آیتم جمع آوری کنند و تا جای ممکن که می‌توانند زنده مانده و برنده شوند.

رویداد Iron Crown Collection که شامل حالت تک نفره بازی Apex Legends می‌شود؛ هفته‌ی دیگر یعنی سه شنبه، 22 مرداد (13 آگوست) شروع شده و تا دو هفته یعنی 5 شهریور (27 آگوست) ادامه خواهد داشت. این رویداد در حالی معرفی می‌شود که شایعات حضور شخصیت جدید به نام Crypto، با توجه به توییت جدید یکی از توسعه دهنگان و پیدا شدن لپ تاپ عجیب در داخل بازی به وجود آمده است.

Apex Legends آخرین عنوان منتشر شده توسط ریسپاون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی به صورت رایگان دردسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا