1%
  • 0/10

بازی Smalland: Survive The Wilds از Early Access خارج شد

کوچک‌تر از کوچک

بازی Smalland: Survive The Wilds از Early Access خارج شد ۰ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی Smalland: Survive The Wilds

بازی Smalland: Survive The Wilds، یک بازی جدید در ژانر بقا است که با وجود کوچک بودنش، آرزوهای بزرگ دارد که با بروزرسانی نسخه 1.0 خود توانست از دسترسی زودهنگام (Early Access) خارج شود. گیم‌پلی بازی به این صورت است که؛ بازیکنان به اندازه حشرات حتی کوچک‌تر شده‌اند و در جهانی بسیار بزرگ‌تر باید به بقا بپردازند و زنده بمانند.

اولین بار ماه مارس سال 2018 بود که با این بازی آشنا شدیم و آخرین باری هم که قبل از عرضه آن را دیدیم تقریبا برمیگردد به رویداد محبوب و پرآوازه E3 سال 2021 که پس از مدتی طولانی بازی به صورت Early Access عرضه شد. اما حالا بازیکنان در هر پلتفرمی می‌توانند بازی Smalland: Survive The Wilds که از Early Access خارج شده خریداری و تجربه کنند.

در این بازی، باید در برابر عناصر طبیعی مقاومت کنید و یا از دیگر ویژگی‌های آن، از جمله؛ اسباب بازی‌های هیولاگونه، از ملخ‌ها تا یوزپلنگ‌ها تا سفر به چشمه‌هایی به اندازه یک دریاچه یا درختان کوهستانی، استفاده کنید. شما می‌توانید ابزار‌ها و سلاح‌های پیشرفته خود را بسازید تا به راحتی بتوانید در برابر چالش‌هایی که بازی پیش روی شما می‌گذارد، نتیجه خوبی بگیرید. حتی شما می‌توانید با قابلیت چندنفره بازی از به تنهایی تا 10 نفر از دوستان خود را درون سرور بازی برای کاوش در کنار هم داشته باشید.

بازی Smalland: Survive The Wilds

پچ 1.0 شامل؛ منطقه جدید Tyrant’s Perch، داستان‌ بیشتر، جناح‌های اضافه‌تر برای عضو شدن در آن‌ها، آموزش بهینه‌تر و سیستم رویدادی نبردها است. پس خود را آماده برای نجات دادن خودتان بکنید که قبل از این که سرمای جهان بازی باعث یخ زدن و مرگ شما شود، کمپی امن به پا کرده و به خواب بروید تا فردایی خشن‌تر را آغاز کنید.

بازی Smalland: Survive The Wilds در حال حاضر با تخفیفی کمتر از 30 دلار روی Steam، Epic، Xbox، PlayStation موجود است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments