1%
  • 0/10

بتای بازی Skull and Bones به‌زودی منتشر می‌شود

همه به این نسخه دعوت هستند

بتای بازی Skull and Bones به‌زودی منتشر می‌شود ۰ ۰۷ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بتای بازی Skull and Bones

شرکت یوبیسافت ساعاتی قبل در پیامی از انتشار نسخه بتای عمومی بازی Skull and Bones طی هفته‌های آینده خبر داد.

بعد از سال‌ها صبر و انتظار و بدقولی‌های یوبیسافت، سرانجام کمتر از یک ماه به انتشار بازی اسکول اند بونز زمان باقی مانده است. حال در آستانه عرضه، این کمپانی یک نسخه بتا به طور عمومی منتشر می‌کند تا بازیکن‌ها بدون پرداخت هزینه‌ای، بخشی از بازی را به طور رایگان امتحان کنند.

بر اساس بیانیه یوبیسافت، نسخه بتای عمومی بازی Skull and Bones از روز ۷ تا ۱۱ فوریه (۱۸ تا ۲۲ بهمن ماه) برای پلتفرم‌های ایکس باکس، پلی استیشن و کامپیوتر در دسترس قرار می‌گیرد. برای تجربه این بتا، نیازی به صرف هزینه نیست و کافی است که به صفحه رسمی بازی در فروشگاه پلتفرم خود مراجعه کرده و دیتای آن را دریافت کنید.

طبق اعلام فرانسوی‌ها، پری‌لود بتای بازی از روز ۶ فوریه (۱۷ بهمن) آغاز خواهد شد. نسخه بتای بازی اسکول اند بونز شامل جزیره سرخ، سواحل آفریقا و دریاهای آزاد و هند شرقی می‌شود که می‌توانید ماجراجویی خود در این مناطق را شروع کنید. گفتنی است که در صورت خرید بازی، تمام پیشرفت‌ها و دستاوردها در نسخه بتا به صورت خودکار به نسخه نهایی منتقل می‌شود.

لازم به ذکر است که بازی اسکول اند بونز در تاریخ ۱۶ فوریه سال جاری (۲۷ بهمن ماه پیش‌رو) برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی عرضه می‌شود. علاقه‌مندها همین حالا می‌توانند بازی را از طریق فروشگاه‌های رسمی پیش خرید کنند.

داستان بازی اسکول اند بونز در اقیانوس هند جریان دارد؛ جایی که شما در قالب یک دزد دریایی هدایت یک کشتی را برعهده دارید که باید با کشورها و سایر دزدان دریایی مبارزه کنید. به علاوه، این کشتی حکم یک پناهگاه را نیز دارد و باید تمام ادوات هجومی و دفاعی کشتی خودتان را در آنجا پنهان کنید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments