1%
  • 0/10

بازی Skull and Bones کمتر از یک میلیون بازیکن دارد

شکستی برای یوبیسافت

بازی Skull and Bones کمتر از یک میلیون بازیکن دارد ۰ ۰۶ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازیکنان Skull and Bones

گزارش اخیر یکی از افشاگرهای معروف نشان می‌دهد که تعداد بازیکنان Skull and Bones کمتر از یک میلیون نفر است.

بازی نقش‌آفرینی اسکول اند بونز بعد از سال‌ها صبر و انتظار در نهایت در اختیار بازیکن‌ها قرار گرفت؛ اثری که اگرچه ایده جذابی داشت، اما به خاطر محتوای محدود و نه چندان سرگرم‌کننده، بازخوردهای ضد و نقیضی را از سوی گیمرها دریافت کرد و در مجموع عملکرد موفقی نداشت.

در همین راستا، ساعاتی پیش آقای تام هندرسون، یکی از اینسایدرهای قابل اعتماد صنعت بازی‌ها، در پیامی اعلام کرد که تعداد بازیکنان Skull and Bones به یک میلیون نفر نیز نرسیده و تا به امروز حدود ۸۵۰ هزار نفر این عنوان را تجربه کرده‌اند. نکته مهم‌تر اینکه این آمار شامل افرادی که به تجربه نسخه دمو بازی نیز پرداخته‌اند، می‌شود.

گزارش هندرسون نشان می‌دهد که گیمرها حتی حاضر به اتمام نسخه دمو بازی نیستند؛ به طوری که اغلب بازیکن‌ها از ۸ ساعت، تنها ۴ ساعت را تجربه می‌کنند. تمامی این موارد مهر تاییدی بر شکست این عنوان نقش‌آفرینی می‌زند که البته با توجه به اینکه اسکول اند بونز یک اثر سرویس محور بوده، یوبیسافت برنامه‌های زیادی را برای گسترش محتواهای آن تدارک دیده است.

در میان این گفته‌ها، بهتر است بدانید که یکی از دلایل مهم شکست بازی، قیمت‌گذاری آن است. در واقع، این اثر ۷۰ دلار قیمت دارد که از نظر بسیاری از گیمرها، رقم بسیار زیادی بوده و با توجه به محتوای محدود، قیمت آن باید در حدود ۳۰ تا ۴۰ دلار باشد. این در حالی است که شرکت ناشر از قیمت ۷۰ دلاری بازی دفاع کرده و آن را یک اثر AAAA می‌‎داند.

لازم به ذکر است که اسکول اند بونز در حال حاضر برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد. به علاوه، شما می‌توانید نسخه دمو بازی را به صورت رایگان دریافت کرده و به مدت ۸ ساعت به تجربه بازی بپردازید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments