شوخی با آهنگ‌های مشهور در اولین تریلر Sing 2

این اثر اواخر سال جاری میلادی از راه می‌رسد

استودیو آمریکایی یونیورسال پیکچرز ساعاتی قبل اولین تریلر Sing 2 را در کانال یوتیوب قرار داد که بیش از ۳ دقیقه زمان دارد.

Sing را می‌توان یکی از غافل‌گیری‌های سال ۲۰۱۶ میلادی در نظر گرفت. محصول مشترک یونیورسال پیکچرز و ایلومینیشن اینترتینمنت (Illumination Entertainment) در دسامبر روی پرده نقره‌ای آمد و علی‌رغم دریافت بازخوردهای ضد و نقیض از سوی منتقدان، موفق شد به فروشی ۶۳۴ میلیون دلاری در سراسر جهان دست یابد. ثبت چنین موفقیتی باعث شد ناشر آمریکایی با ساخت قسمت دوم موافقت کند. در ضمن، داستان درباره باستر مون است که مدیریت یک سالن موسیقی را بر عهده دارد. او اخیرا با مشکلات مالی مواجه شده و به دنبال راهی است تا سالن موسیقی را به محل کسب درآمد تبدیل کند.

متیو مک‌کانهی (Matthew McConaughey)، ریس ویترسپون (Reese Witherspoon)، اسکارلت جوهانسون (Scarlett Johansson) و تارون اگرتون (Taron Egerton) از صداپیشه‌های قسمت اول هستند که بازگشته و نامشان در میانه صداپیشه‌های Sing 2 دیده می‌شود. از میان چهره‌های جدید هم می‌توان بابی کاناوله (Bobby Cannavale)، هالزی (Halsey)، لتیشیا رایت (Letitia Wright) و فارل ویلیامز (Pharrell Williams) اشاره کرد. در ضمن، گرث جنینگر (Garth Jennings) بار دیگر روی صندلی کارگردانی نشسته است.

یونیورسال پیکچرز ساعاتی قبل اولین تریلر Sing 2 را در فضای مجازی قرار داد. باستر مون و خواننده‌هایش به دنبال اجرای موسیقی در سالن Crystal Tower Theater واقع در شهر تخیلی ردشور هستند؛ چیزی که آرزوی هر فعال حوزه موسیقی است. شخصیت‌های اصلی داستان هیچ نوع ارتباط و آشنایی نداشته و همین مسئله کار را برای رسیدن به خواسته‌شان سخت می‌کند. با این حال، خوانندگان قصد دارند هر طور شده نظر مدیر Crystal Tower Theater را جلب کرده و مجوز اجرا را دریافت کنند.

اولین تریلر Sing 2 بیش از سه دقیقه زمان داشته و در بخش ابتداییش اجرای آهنگ‌های مشهور مختلفی را شاهد هستیم که برای مثال می‌توان My Name is اثر امینم را نام برد. پس از اجراهای اولیه و دریافت نظر منفی، شخصیت‌های اصلی خود را برای اجرا مقابل مدیر Crystal Tower Theater آماده می‌کنند که او اجازه نداده و می‌گوید دنبال نمایش‌های بزرگ است. مدیر سالن سپس به شخصیت‌های اصلی می‌گوید در صورتی اجازه اجرا خواهند داشت که کلی کالوی را در گروه داشته باشند؛ ستاره راکی که سال‌ها قبل موسیقی را برای همیشه کنار گذاشت و دیگری خبری از او نشد. باستر مون حالا نه تنها باید گروه خود را آماده کند، بلکه باید راهی برای بارگرداندن کلی به صحنه بیابد.

اینطور که به نظر می‌رسد، Sing 2 ایده جدیدی برای ارائه ندارد. قرار دادن یک شخصیت تنها و منزوی در داستان و تلاش برای بازگرداندن او به زندگی ایده‌ای است که بارها مورد استفاده قرار گرفت؛ برای مثال، می‌توان Up محصول پیکسار را نام برد. در انتها، لازم به ذکر است قسمت دوم Sing از تاریخ یک دی سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۲ دسامبر) به سینماها خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا