#مهسا_امینی

احتمال ساخت فیلم ابرقهرمانی Silver & Black همچنان وجود دارد

احتمال دارد این پروژه به سریال تبدیل شود!

کارگردان Silver & Black

جینا پرینس-بایتوود کارگردان و فیلمنامه‌نویس آمریکایی در بخشی از مصاحبه‌ی جدید خود به ساخت فیلم ابرقهرمانی Silver & Black ابراز امیدواری کرد.

چند وقت بعد از تایید ساخت Venom، سونی اعلام کرد این فیلم ابرقهرمانی هیچ ارتباطی با دنیای سینمایی مارول نداشته و قرار است آغازگر یک دنیای سینمایی جدید تحت عنوان Sony’s Marvel Universe باشد. این شرکت که قصد داشت با تقلید از مارول و دنیای سینمایی آن، شخصیت‌های مختلفی را به دنیای خود معرفی کند، تصمیم گرفت روی یک فیلم با محوریت سیلور سیبل و بلک کت کار کند. این پروژه بعدها Silver & Black نام گرفت و جینا پرینس-بایتوود (Gina Prince-Bythewood) هم به عنوان کارگردان انتخاب شد.

روند فیلمبرداری قرار بود از مارس سال ۲۰۱۸ میلادی آغاز شود اما جینا پرینس-بایتوود از فیلمنامه راضی نبود. به همین دلیل، سونی تصمیم گرفت پروژه را متوقف کند تا بازنویسی فیلمنامه انجام بگیرد. پنج ماه بعد، مدیران سونی تصمیم گرفتند پروژه‌ی Silver & Black را به طور کامل لغو کرده و به جای یک فیلم با حضور سیلور سیبل و بلک کت، دو فیلم اختصاصی با محوریت هر یک بسازند. البته در یک برهه گزارشی در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه سونی مشغول بررسی ایده‌ی ساخت یک سریال تلویزیونی با حضور سیلور سیبل و بلک کت بود؛ موضوعی که بایتوود آن را به تازگی تایید کرده است.

جینا پرینس-بایتوود اخیرا مصاحبه‌ای را با وب سایت Hollywood Reporter انجام داد و در بخشی از آن به گفتگو درباره‌ی فیلم ابرقهرمانی Silver & Black پرداخت. او در صحبت‌های خود به شوخی گفت اگر بخواهد درباره‌ی فراز و نشیب‌های این پروژه بنویسد، نتیجه‌ی کار یک کتاب خواهد بود:

فراز و نشیب‌های این پروژه یک کتاب می‌شود! من عاشق این پروژه هستم. امید زیادی دارم که به طریقی این فیلم ساخته شود. در ابتدا قرار بود سیلور سیبل و بلک کت در یک فیلم سینمایی باشند اما بعدا تصمیم گرفته شد آن‌ها را از هم جدا کنند.

حالا هم این بحث مطرح شده که شاید بتوانیم یک سریال کوتاه برای سرویس دیزنی پلاس بسازیم. به شخصه دوست دارم این دو شخصیت را در یک فیلم بلند ببینم. به همین دلیل، امیدوار هستم آن پروژه به سرانجام برسد.

از لحاظ تئوری، ایده‌ی ساخت یک سریال با محوریت دو شخصیت سیلور سیبل و بلک کت بسیار عالی به نظر می‌رسد. به هر حال، سریال مدت زمان بسیار بیشتری نسبت به یک فیلم سینمایی داشته و در نتیجه، سازندگان می‌توانند مانور بیشتری روی شخصیت‌پردازی بدهند اما در عمل احتمال به سرانجام رسیدن چنین پروژه‌ای بسیار پایین است. امتیاز این دو شخصیت در اختیار سونی قرار دارد؛ در حالی که دیزنی پلاس متعلق به دیزنی است. به همین دلیل، به نظر نمی‌رسد چنین ایده‌ای هرگز عملی شود. به خصوص اینکه طی ماه‌های آینده پخش سریال‌های ابرقهرمانی مارول از این سرویس استریم آغاز خواهد شد.

سیلور سیبل در کمیک بوک‌ها صاحب سازمان Silver Sable International و همچنین رهبر Wild Pack است. این گروه متشکل از جایزه‌بگیرانی است که به تعقیب جنایتکاران می‌پردازند. اگرچه فعالیت‌های سیلور سیبل و گروهش کاملا قانونی است اما روش‌هایشان در انجام کارها چندان قابل‌قبول نیستند. در ضمن، این شخصیت یکی از متحدان مرد عنکبوتی محسوب می‌شود. نام واقعی سیلور سیبل، سیلور سیبلینوا است.

شرایط بلک کت عکس سیلور سیبل است. او در طول تاریخ کمیک بوک‌ها دشمن، متحد و گاهی هم معشوقه‌ی مرد عنکبوتی بوده است. نام واقعی او فلیشیا سارا هاردی بوده و دختر یک سارق گربه‌ی معروف است. فلیشیا پس از یک اتفاق ناگوار تصمیم می‌گیرد هنرهای رزمی را یاد گرفته و مانند پدرش به یک سارق تبدیل شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا