1%
  • 10/10

سونی پیکچرز نویسندگان سریال جدید اسپایدرمن را اخراج کرد

همچنان پایبند به سیاست‌های هالیوود!!

سونی پیکچرز نویسندگان سریال جدید اسپایدرمن را اخراج کرد ۴ ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
سریال جدید اسپایدرمن

ظاهرا فیلمنامه سریال جدید اسپایدرمن، یعنی Silk: Spider Society چندان باب میل سونی پیکچرز نبوده، زیرا به نقل از گزارشی رسمی، تمامی نویسندگان پروژه را اخراج کرده است.

طبق شواهد موجود و گزارش‌‌های منتشر شده، روند توسعه اولین مجموعه تلویزیونی فرانچایز محکوم به شکست سونی با عنوان Silk: Spider Society که در ماه سپتامبر سال ۲۰۲۰ معرفی شده بود، همچنان ادامه دارد. بر اساس گزارش‌های رسمی، این سریال توسط فیل لرد (Phil Lord) و کریستوفر میلر (Christopher Miller)، تهیه‌کنندگان سه‌گانه شاهکار اسپایدر ورس و شورانر سریال محبوب مردگان متحرک ساخته می‌شود و روایت‌گر داستان پیشینه شخصیت سیندی مون با بازی تیفانی اسپنسن (Tiffany Espensen) است.

جالب اینجاست که تیفانی اسپنسن در فیلم Spider-Man: Homecoming نیز حضور داشته، بنابراین احتمال دیدن او کنار اسپایدرمن در دنیای سینمایی مارول چندان غیرممکن نیست. برای کسانی که با این شخصیت آشنا نیستند، سیندی مون با نام مستعار سیلک اولین بار در مجموعه کمیک The Amazing Spider-Man به دنیای مارول معرفی شد. او یکی از دانش آموزان مدرسه میتون های است که دقایقی پس از پیتر پارکر، توسط همان عنکبوت رادیواکتیو گزیده می‌شود.

طی چند ماه گذشته، این پروژه با چالش‌های زیادی روبرو شده و حتی به‌خاطر نقض یکی از بزرگترین بندهای توافقنامه جدید انجمن نویسندگان آمریکا تا مرز کنسل شدن هم رفته است. خوشبختانه درنهایت همه‌چیز طبق برنامه پیش رفت و روند تولید دوباره از سرگرفته شد، اما مشکل اینجاست که فیلمنامه خیلی باب میل سونی پیکچرز نبوده و متاسفانه به اخراج شدن نویسندگان ختم شده است.

بر اساس گزارش‌های‌ رسمی تازه منتشر شده، نویسنده‌ها قصد داشتند تمام تمرکز داستان را از زنان به مردان معطوف کنند؛ موضوعی که نه‌تنها با سیاست‌های هالیوود، بلکه با کلیت شخصیت سیلک نیز در تضاد است. در واقع او شخصیتی است که در نبود اسپایدرمن با جرم و جنایت مبارزه می‌کند و با قدم گذاشتن در این راه دچار بحران هویتی می‌شود، تا حدی که به خشونتی افسارگسیخته روی می‌آورد.

متاسفانه در حال حاضر اطلاعات زیادی در دست نیست، اما همانطور که برای ریبوت Daredevil: Born Again رخ داد، سونی بالاخره نویسنده‌های جدیدی را برای ادامه دادن پروژه پیدا خواهد کرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments