برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

فیلم شکستن همزمان بیست استخوان از شبکه نمایش خانگی پخش می‌شود

محصول مشترک ایران و افغانستان به آکادمی اسکار معرفی شد

فیلم شکستن همزمان بیست استخوان از شبکه نمایش خانگی پخش می‌شود ۰ ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ سینمای ایران کپی لینک
فیلم شکستن همزمان بیست استخوان

فیلم سینمایی شکستن همزمان بیست استخوان، ساخته‌ی برادران محمودی، قرار است به زودی در شبکه‌ی خانگی منتشر شود.

محصول مشترک ایران و افغانستان، فیلم سینمایی شکستن همزمان بیست استخوان، اخیرا توجه زیادی را به خود جلب کرده و بسیاری از صاحب‌نظران هم آن را تحسین کرده‌اند. این فیلم توانسته جایزه‌ی تنوع فرهنگی یونسکو را از جشنواره‌ی آسیا پاسفیک به‌دست بیاورد و ۲ جایزه‌ی جشنواره وزول فرانسه و جایزه‌ی هیأت داوران اتحاد مذاهب از جشنواره‌ی مانهایم و هایدلبرگ را دریافت کند. از طرفی، این اثر در جشنواره‌ی فیلم فجر، دیپلم افتخار بهترین فیلم در بخش بین الادیان و دیپلم افتخار بهترین فیلم آسیایی را کسب کرده است.

فیلم شکستن همزمان بیست استخوان، با نام بین‌المللی رونا مادر عظیم، علاوه‌بر جوایزی که ‌به‌دست آورده، توانسته در بیست و پنج رویداد بین‌المللی حضور داشته باشد. همچنین، قرار است این فیلم از طرف سینمای افغانستان به آکادمی اسکار معرفی شود و شانس خود را امتحان کند.

محسن تنابنده، مجتبی پیرزاده، فرشته حسینی، فاطمه حسینی، فاطمه میرزایی، محیی رضایی، سعید چنگیزیان و علیرضا استادی، از بازیگرانی هستند که در این محصول مشترک ایران و افغانستان، نقش‌آفرینی کرده‌اند. فیلم جدید برادران محمودی قرار است سه شنبه ۱۹ فروردین ماه در شبکه‌ی نمایش خانگی منتشر شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments