فیلم شکستن همزمان بیست استخوان از شبکه نمایش خانگی پخش می‌شود

محصول مشترک ایران و افغانستان به آکادمی اسکار معرفی شد

فیلم شکستن همزمان بیست استخوان از شبکه نمایش خانگی پخش می‌شود مهسا سپاهی ۰ ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ سینمای ایران
فیلم شکستن همزمان بیست استخوان

فیلم سینمایی شکستن همزمان بیست استخوان، ساخته‌ی برادران محمودی، قرار است به زودی در شبکه‌ی خانگی منتشر شود.

محصول مشترک ایران و افغانستان، فیلم سینمایی شکستن همزمان بیست استخوان، اخیرا توجه زیادی را به خود جلب کرده و بسیاری از صاحب‌نظران هم آن را تحسین کرده‌اند. این فیلم توانسته جایزه‌ی تنوع فرهنگی یونسکو را از جشنواره‌ی آسیا پاسفیک به‌دست بیاورد و ۲ جایزه‌ی جشنواره وزول فرانسه و جایزه‌ی هیأت داوران اتحاد مذاهب از جشنواره‌ی مانهایم و هایدلبرگ را دریافت کند. از طرفی، این اثر در جشنواره‌ی فیلم فجر، دیپلم افتخار بهترین فیلم در بخش بین الادیان و دیپلم افتخار بهترین فیلم آسیایی را کسب کرده است.

فیلم شکستن همزمان بیست استخوان، با نام بین‌المللی رونا مادر عظیم، علاوه‌بر جوایزی که ‌به‌دست آورده، توانسته در بیست و پنج رویداد بین‌المللی حضور داشته باشد. همچنین، قرار است این فیلم از طرف سینمای افغانستان به آکادمی اسکار معرفی شود و شانس خود را امتحان کند.

محسن تنابنده، مجتبی پیرزاده، فرشته حسینی، فاطمه حسینی، فاطمه میرزایی، محیی رضایی، سعید چنگیزیان و علیرضا استادی، از بازیگرانی هستند که در این محصول مشترک ایران و افغانستان، نقش‌آفرینی کرده‌اند. فیلم جدید برادران محمودی قرار است سه شنبه ۱۹ فروردین ماه در شبکه‌ی نمایش خانگی منتشر شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا