فیلم ماجرای نیمروز: رد خون به زودی در شبکه‌ی خانگی پخش می‌شود

دلیل تاخیر کرونا است

فیلم ماجرای نیمروز: رد خون به زودی در شبکه‌ی خانگی پخش می‌شود مهسا سپاهی ۰ ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ سینمای ایران
ماجرای نیمروز؛ رد خون

تهیه‌کننده‌ی فیلم سینمایی ماجرای نیمروز؛ رد خون، سید محمد رضوی، در صفحه‌ی توییتر خود از پخش این فیلم در شبکه‌ی نمایش خانگی خبر داد.

اخیرا مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا دامن‌گیر همه شده و از اکران عمومی و حضور فیلم‌ها در سینماهای کشور جلوگیری کرده است. اخیرا فیلم جدید ابراهیم حاتمی کیا با نام خروج، نتوانست روی پرده‌ی سینما برود و به صورت آنلاین و خرید قانونی برای علاقه‌مندان در دسترس قرار گرفت. حالا به‌نظر می‌رسد این اتفاق قرار است برای فیلم‌های زیادی بیافتد تا جلوی انتشار بیشتر ویروس کرونا گرفته شود.

به تازگی سیدمحمد رضوی، تهیه‌کننده‌ی ماجرای نیمروز؛ رد خون، در حساب رسمی توییتر خود پستی منتشر و اعلام کرده این فیلم به زودی برای پخش در شبکه‌ی نمایش خانگی آماده خواهد شد.

از قرار معلوم به دلیل محدودیت‌های ترافیکی ناگزیری که بابت کرونا وضع شده، امکان توزیع نسخه‌ نمایش خانگی ماجرای نیمروز: رد خون برای این هفته وجود نداره و با وجود اطلاع‌رسانی قبلی، توزیع فیلم حداقل تا اواخر هفته بعد به تأخیر خواهد افتاد. در این مدت خیلی‌ها سراغ فیلم رو گرفتند و علت تأخیر رو جویا شدند. واقعا خودم هم دوست دارم هر چه زودتر فیلم منتشر بشه تا مردم اون رو در خانه تماشا کنند اما تا این لحظه که این‌طور به من خبر دادند و فکر کنم ماجرا یک مقدار دیگه طول بکشد. با عرض پوزش و با سپاس از اشتیاقی که نشون دادید امیدوارم خیلی زود مسائل مربوط به توزیع فیلم حل بشود و خیلی زود به دست شما عزیزان برسد.

طبق گفته‌ی تهیه‌کننده‌ی ماجرای نیمروز؛ رد خون، این فیلم قرار بوده هفته‌ی سوم فروردین منتشر شود اما به دلیل مشکلات ناشی از ویروس COVID-19، این عنوان با تاخیر عرضه خواهد شد.

 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا