#مهسا_امینی

آیا جایمن هانسو در Shazam 2 حضور خواهد داشت؟ (تصویر)

جادوگر پیر شازم بازمی‌گردد

آیا جایمن هانسو در Shazam 2 حضور خواهد داشت؟ (تصویر) نرگس کریمی پور ۰ ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ دی‌سی
جایمن هانسو در Shazam 2

به نظر می‌رسد که اکثر بازیگران اصلی فیلم Shazam برای ایفای نقش خود در فیلم Shazam 2 حضور خواهند داشت و این موضوع حتی شامل حال جایمن هانسو (Djimon Hounsou) بازیگر نقش اولین جادوگر شازم، در قسمت اول فیلم نیز می‌شود. 

با توجه به تصویری که از دنباله فیلم شازم منتشر شده است به نظر می‌رسد که در فیلم Shazam: Fury of the Gods باری دیگر جادوگر پیری که بیلی بتسون را به شازم تبدیل کرد را خواهیم دید. طبق آنچه که در قسمت اول این فرنچایز مشاهده کردیم این جادوگر آخرین بازمانده خانواده جادوگران بود و به دنبال وارثی لایق برای قدرت‌های جادوگری خاندان خود می‌گشت.

او در نهایت بیلی بتسون (Billy Batson) نوجوان را با بازیگری اشر آنجل (Asher Angel) انتخاب نمود. بیلی نوجوان پس از ملاقاتی که با این جادوگر داشت متوجه شد که با هر بار به زبان آوردن نام این جادوگر (Shazam) به یک ابرقهرمان بزرگسال تبدیل خواهد شد. نقش بیلی بتسون بزرگسال را نیز زکری لی‌وای (Zachary Levi) ایفا می‌کند. 

پس از اینکه این جادوگر قدرت‌های جادویی خود را به بیلی بتسون اهدا کرد، تصور بینندگان بر این بود که او مرده است اما اکنون با توجه به تصاویری که از فیلم Shazam: Fury of the Gods در فضای مجازی منتشر شده است به احتمال بسیار زیاد این شخصیت هنوز زنده بوده و باری دیگر به داستان فرنچایز شازم بازخواهد گشت.  

نزدیک به چهار ماه از شروع فیلمبرداری فیلم Shazam: Fury of the Gods به کارگردانی دیوید اف. سندبرگ (David F. Sandberg) می‌گذرد  و در این اثر ادامه داستان بیلی بتسون و برادران و خواهران نا‌تنی او که هم اکنون دارای قدرت‌های فراطبیعی هستند را می‌بینیم. خانواده ابر‌قهرمان شازم، در این اثر با شخصیت‌های شروری به نام demigoddesses Kalypso با بازیگری لوسی لیو (Lucy Liu) و Hespera با بازی هلن میرن (Helen Mirren) بازیگر مشهور هالیوود به مبارزه خواهند پرداخت. 

با توجه به این امر که تا زمان اکران این فیلم، که در ماه ژوئن سال ۲۰۲۳خواهد بود، زمان زیادی باقی مانده است، و اخبار رسمی و اطلاعات کمی در رابطه با جزییات این اثر منتشر شده، طرفداران به هر گونه محتوا و تصویری که از این فیلم منتشر می‌شود اکتفا کرده و توجه نشان می‌دهند. 

هم اکنون نیز تصویری در صفحه اینستاگرام Atlanta Filming منتشر شده که نشان می‌دهد، شازم اصلی هنوز زنده است و از حضور جامین هانسو در Shazam 2 خبر می‌دهد. با توجه به گریم این بازیگر در عکس منتشر شده ممکن است که شازم اصلی را در یک صحنه فلش‌ بک ببینیم. 

 شازم اصلی جایمن هانسو در Shazam 2

با توجه به حضور دو شخصیت Hespera و Kalypso در Shazam 2، به نظر می‌رسد که در این فیلم شاهد صحنه‌هایی خواهیم بود که به سرگذشت و اصالت این دو ابر شرور اشاره دارند. به احتمال زیاد این دو ابر شرور ارتباط خاصی با شازم اصلی و خاندان او داشته و به همین دلیل، در تصویر فوق ظاهر هانسو کمی متفاوت به نظر می‌رسد. حضور او و وجود چنین ارتباطی در فیلم، می‌تواند به پردازش شخصیت‌های منفی داستان کمک شایانی کند. 

 صحت و اعتبار اخبار و تصاویر منتشر شده چندان مشخص نیست و هیچ یک از این شایعات تا کنون به صورت رسمی تایید نشده است. با این حال احتمال بازگشت هانسو به این اثر بسیار زیاد به نظر می‌رسد و تمامی بازیگران قسمت اول این اثر در دنباله فرنچایز شازم نیز حضور خواهند داشت. 

در بین بازیگران خردسال و بزرگسال شازم تنها میشل بورت (Michelle Borth) حضور نخواهد داشت و گریس فولتن (Grace Fulton) خود به تنهایی، نقش مری مارول (Mary Bromfield) را در هر دو حالت ابرقهرمانی  و انسانی ایفا خواهد کرد. 

 


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا