سازنده‌ی The Last Guardian تصویر تازه‌ای را از محصول جدیدش منتشر کرد

تصویری تبلیغاتی در دل یک پیام تبریک

سازنده‌ی The Last Guardian

سازنده‌ی The Last Guardian به مناسبت فرا رسیدن سال نوی میلادی پیام تبریکی را منتشر کرده که شامل تصویر تازه‌ای از محصول جدیدش می‌شود.

فومیتو اوئدا (Fumito Ueda) یکی از چندین بازیساز ژاپنی است که توانست در میان مخاطبان غربی به شهرتی برسد. او اواخر قرن بیستم میلادی وارد صنعت گیم شد و طی این مدت آثار موفقی از جمله Ico و Shadow of the Colossus را ساخت. اوئدا حین توسعه‌ی سومین اثر خود، یعنی The Last Guardian استودیوی مستقلش را تحت عنوان جن‌دیزاین (GenDesign) تاسیس کرد؛ استودیویی که از اعضای سابق تیم ایکو (استودیویی که اوئدا قبلا در آن مشغول به کار بود) تشکیل شده است.

اپیک گیمز پس از موفقیت‌های Fortnite اقدامات زیادی برای بهبود صنعت گیم انجام داد. یکی از آن‌ها، امضای قرارداد با استودیوهای مستقل به منظور نشر محصول یا محصولات جدیدشان است. سازنده‌ی انجین گرافیکی آنریل هزینه‌های ساخت، دستمزد اعضای تیم، بهینه سازی، بازاریابی و بومی‌سازی برای زبان‌های مختلف را می‌پردازد. وقتی پروژه به اتمام رسید و وارد بازار شد، درآمد نهایی بین آن‌ها و تیم توسعه نصف می‌شود. اپیک گیمز چنین قراردادی را با سه استودیوی رمدی اینترتینمنت (Control)، پلی‌دد (Limbo) و جن‌دیزان به امضا رسانده است.

اگر به وب سایت جن‌دیزان مراجعه کنید، تصویری را می‌بینید که مناسبت فرا رسیدن سال نوی میلادی در هدر قرار گرفته و سالی عالی را برای مراجعه‌کننده آرزو دارد. در بالای جمله، ۲۰۲۱ با فونتی بزرگ نوشته شده و داخل هر رقم آن تصویری قرار گرفته است. تصویر اول ایکو و یوردا را نشان می‌دهد که شخصیت‌های اصلی Ico هستند. تصویر دوم، از Shadow of the Colossus و تصویر سوم هم از The Last Guardian تهیه شده است. تصویر چهارم، مردی را نشان می‌دهد که ردایی قرمز رنگ به تن کرده و کنار یک تخته سنگ ایستاده است؛ تصویری که ظاهرا به جدیدترین اثر این استودیوی مستقل تعلق دارد. در ادامه می‌توانید پیام تبریک را مشاهده کنید:

جن‌دیزان طی سال‌هایی که از انتشار The Last Guardian می‌گذرد، تنها ساخت یک محصول جدید را تایید کرده و هیچ گونه جزئیاتی را از آن به اشتراک نگذاشته است. با این حال، فومیتو اوئدا طی سال‌های فعالیتش نشان داده علاقه‌ای به ساخت دنباله، پیش درآمد یا اسپین‌آف نداشته و ترجیح می‌دهد روی یک آی‌پی کاملا جدید کار کند. با در نظر گرفتن این موضوع، می‌توان مطمئن بود پروژه‌ی جدید این چهره‌ی مشهور ژاپنی از لحاظ داستانی به هیچ کدام از آثار پیشینش ارتباطی نخواهد داشت.

اپیک گیمز پابلیشینگ (Epic Games Publishing) برخلاف دیگر ناشران که تغییرات مختلفی را روی بخش‌های مختلف بازی اعمال می‌کنند، به شرکای تجاری خود آزادی عمل کامل داده است تا محصولاتشان را آنطور که می‌خواهند بسازند. از همین رو، به نظر نمی‌رسد جای هیچ گونه نگرانی‌ای پیرامون محصول جدید سازنده‌ی The Last Guardian باشد. در ضمن، تا به اینجای کار حتی به پلتفرم‌های هدف یا سال انتشار آن اشاره‌ای نشده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا