#مهسا_امینی

سرویس EA Play چه زمانی برای گیم پس رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود؟

تاخیر سرویس الکترونیک آرتز برای ایکس باکس گیم پس مایکروسافت

EA Play برای گیم پس PC

طبق اعلام جدید شرکت مایکروسافت، عرضه‌ی ‌EA Play برای رایانه‌های شخصی با مشکلاتی روبرو شده است به همین دلیل، این سرویس تا سال ۲۰۲۱ میلادی برای گیم پس پی‌سی (ویندوز 10) عرضه نخواهد شد.

سرویس اشتراکی الکترونیک آرتز یعنی EA Play یکی از سرویس‌های مشابه ایکس باکس گیم پس مایکروسافت است که کاربر می‌تواند، با پرداخت هزینه‌ی اشتراک نسخه‌ی استاندارد، به صورت ماهیانه ۵ دلار و سالانه ۳۰ دلار، به آرشیوی ارزشمند از بازی‌های تولید شده توسط EA دسترسی پیدا کند و آن‌ها را تا پایان اشتراک خود تجربه کند. حال، خبری منتشر شده است که از تاخیر عرضه‌ی این سرویس روی پلتفرم پی سی اشاره می‌کند، در ادامه همراه سرگرمی باشید.

در گزارش رسمی مایکروسافت در Xbox Wire اینگونه آمده است:

هنگامی که ما قصد نوشتن این پست را داشتیم، می‌خواستیم عرضه شدن سرویس ‌EA Play برای پی سی را مژده دهیم، اما حال،‌ کمی این موضوع متفاوت به نظر می‌رسد و متاسفانه باید اعلام کنیم،‌ برای استفاده از این سرویس باید تا سال 2021 صبر کنید.

مایکروسافت در توضیحات خود روی زمانِ بیشتر تاکید داشته و اشاره‌ای به تاریخ دقیق عرضه شدن سرویس الکترونیک آرتز، روی گیم پس رایانه‌های شخصی نکرده است؛ باید تا زمان منتشر شدن اطلاعات رسمی صبوری کنیم تا متوجه شویم چه چیزی جلوی عرضه شدن این سرویس را گرفته است.

این گزارش فقط برای گیم پس پلتفرم رایانه‌های شخصی است و ارتباطی به ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و اس ندارد، به دلیل اینکه سرویس EA Play از گذشته در دسترس کابران این کنسول‌ها از طریق سرویس اشتراکی Xbox Game Pass قرار گرفته است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا