#مهسا_امینی

بازی‌های رایگان ماه سپتامبر پلی‌استیشن پلاس معرفی شدند

PlayerUnknown's Battlegrounds را به صورت رایگان دریافت کنید

بازی‌های رایگان ماه سپتامبر پلی‌استیشن پلاس معرفی شدند سورنا رضایی ۰ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی‌های رایگان ماه سپتامبر پلی‌استیشن پلاس

شرکت سونی دقایقی قبل از بازی‌های رایگان ماه سپتامبر پلی‌استیشن پلاس رونمایی کرد. مانند گذشته، این بار هم دو عنوان رایگان در نظر گرفته شده است.

سونی در سال ۲۰۰۶ میلادی از سرویس پلی‌استیشن نتورک و همچنین اشتراک پولی آن تحت عنوان پلی‌استیشن پلاس رونمایی کرد. دارندگان کنسول‌های سونی با خرید این اشتراک نه تنها به بخش چندنفره‌ی بازی‌ها دسترسی دارند، بلکه قادر خواهند بود از تخفیف‌های ویژه و اختصاصی بهره‌مند شوند. دیگر ویژگی مهم پلی‌استیشن پلاس هم اهدای رایگان بازی‌ها به صورت ماهانه است. این عناوین در صورت اضافه شدن به اکانت برای همیشه قابل استفاده هستند.

در شرایطی که هنوز چهار روز تا پایان ماه آگوست فاصله داریم، شرکت سونی بازی‌های رایگان ماه سپتامبر پلی‌استیشن پلاس را معرفی کرده است. مطابق انتظار، خبری از عناوین رایگان برای پلی‌استیشن 3 نیست و تنها دو محصول برای دارندگان کنسول پلی‌استیشن 4 در نظر گرفته شده است. اولین بازی، PlayerUnknown’s Battlegrounds است. محصول شرکت بلوهول که با الهام از فیلم سینمایی Battle Royale محصول سال ۲۰۰۰ میلادی ساخته شده، ۱۰۰ کاربر را در یک جزیره قرار می‌دهد. به محض فرود، کاربران باید به گشت و گذار در محیط پرداخته و سلاح‌ها و لوازم مورد نیاز برای درگیری با رقبا را پیدا کنند. به مرور زمان، محیط کوچک‌تر می‌شود تا احتمال تقابل کاربران افزایش یابد. آخرین فرد یا گروهی که زنده بماند، عنوان برنده را به دست می‌آورد. این عنوان چندنفره تاکنون بیش از ۷۰ میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته و رتبه‌ی پنجم پرفروش‌ترین بازی‌های تاریخ صنعت ویدیو گیم را در اختیار دارد.

دومین و آخرین بازی، Street Fighter V نام دارد. این عنوان در سبک مبارزه‌ای ساخته شده و داستانش بین اتفاقات Street Fighter III و Street Fighter IV جریان دارد. چارلی نش که خود را قربانی کرده بود تا جلوی دیکتاتور را بگیرد، به زندگی بازگشته است. به محض خارج شدن از قبر، با دختر جوانی به نام هلن ملاقات می‌کند. او به چارلی می‌گوید برای توقف دیکتاتور به یک شی خاص نیاز است که در اختیار گایل قرار دارد. در همین حین که چارلی تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا آن شی را پیدا کند، دیکتاتور مشغول آماده سازی ماهواره‌هایی است تا آن‌ها را به فضا بفرستند. این ماهواره‌ها ترس و ناامیدی را در تمام جهان گسترش داده و در نتیجه قدرت دیکتاتور افزایش می‌یابد. محصول جدید کپکام جدا از بخش داستانی، دارای حالت چندنفره هم است. در ضمن، جدیدترین نسخه‌ی استریت فایتر به دلیل مشکلات فنی و همچنین کمبود محتوا بازخوردهای منفی‌ای را دریافت کرد و نتوانست از پس انتظار مالی ناشر خود بربیاید.

بازی‌های PlayerUnknown’s Battlegrounds و Street Fighter V از تاریخ ۱۱ شهریور الی ۱۴ مهر (مصادف با یک سپتامبر الی ۵ اکتبر) رایگان خواهند بود. در ضمن، Fall Guys: Ultimate Knockout و Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered که به عنوان بازی‌های رایگان آگوست انتخاب شده بودند، تا ۱۰ شهریور (مصادف با ۳۱ آگوست) رایگان باقی می‌مانند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا