سگا بازی موبایلی Sega Heroes را تعطیل خواهد کرد

با قطع همکاری استودیوی سازنده، این بازی و Crazy Taxi Tycoon به‌زودی غیر فعال خواهند شد

سگا بازی موبایلی Sega Heroes را تعطیل خواهد کرد سید مجتبی محمودی ۰ ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی موبایلی Sega Heroes

شرکت سگا از تعطیل کردن دو بازی موبایلی Sega Heroes و Crazy Taxi Tycoon در ماه آینده به خاطر قطع همکاری با استودیوی سازنده خبر داد.

سازنده‌ی این دو عنوان موبایلی، استودیوی Demiurge بود که در سال ۲۰۱۵ میلادی توسط سگا خریداری شد. مدتی پیش Albert Reed یکی از موسسان استودیو، آن را از سگا بازخرید کرد. رید نسبت به تجربه‌ی کاری خود با سگا ابراز رضایت کرده است، اما عنوان کرد که این استودیو قصد دارد به ریشه‌های خود برگردد و مسیر متفاوتی را در پیش بگیرد که یکی از نتایجش، جدایی از سگاست.

در سال ۲۰۱۵ ما به خانواده‌ی استودیوهای سگا پیوستیم. تمام پنج سال گذشته سفر شگفت‌انگیزی با سگا بود؛ کار با آی‌پی‌های نمادین برای خلق یک کارنامه‌ی فوق‌العاده از بازی‌های موبایلی Free-to-Play.

استودیوی Demiurge به ریشه‌های خود بازخواهد گشت. آلبرت رید، یکی از موسسان استودیوی ما، تیمی را رهبری می‌کند که استودیو را از SEGA Corporation گرفته و تصاحب کرده است. مدیر کل Bart Simon مدیرعامل می‌شود و به رهبری یکی از باتجربه‌ترین و بااستعدادترین تیم‌ها در صنعت ادامه می‌دهد.

دیگر نتیجه‌ی این جدایی، نبود تیمی برای پشتیبانی از دو بازی موبایلی Sega Heroes و Crazy Taxi Tycoon است. در نتیجه سگا قصد دارد تا در اول خرداد، آن‌ها را غیر فعال و از فروشگاه‌های پلتفرم‌های موبایل حذف کند. خریدهای درون برنامه‌ای این عناوین از چهار روز پیش غیر فعال شده بود. سگا اعلام کرد کسانی که از ۲۷ اسفند سال گذشته به بعد، پول واقعی در این بازی‌ها خرج کرده‌اند، می‌توانند نسبت به بازپس‌گیری آن اقدام کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا