1%
  • 8/10

اعلام هشدار مالی شرکت سگا پس از عملکرد ضعیف در تعطیلات آخر سال

تجدید نظر در برنامه‌های مالی

اعلام هشدار مالی شرکت سگا پس از عملکرد ضعیف در تعطیلات آخر سال ۲ ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
هشدار مالی شرکت سگا

فروش ضعیف و عملکرد مالی به دور از انتظار در تعطیلات آخر سال میلادی سبب اعلام هشدار مالی شرکت سگا در گزارش مالی جدید آن‌ها شد.

شرکت سگا با انتشار گزارش مالی جدید خود از فروش و عملکرد ضعیف طی بازه زمانی تعطیلات آخر سال میلادی 2023 و اعلام هشدار مالی خود خبر داد. این شرکت ناشر و توسعه‌دهنده مشهور ژاپنی در پیش‌بینی فروش و سود خود تجدید نظر مناسبی اعمال داشته تا بدین طریق به جبران امر به وقوع پیوسته بپردازد.

از جمله بازی‌های منتشر شده در سه‌ماهه سوم سال توسط این کمپانی می‌توان به بازی Football Manager 2024، بازی Persona 5 Tactica، بازی Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name از مجموعه Yakuza، بازی Sonic Superstars و بازی Endless Dungeon و هم‌چنین انتشار نسخه رایانه‌های شخصی بازی Total War: Pharaoh اشاره کرد.

آمارهای منتشر شده، موفقیت عناوین Like a Dragon: Infinite Wealth و Persona 3 Reload که پس از انتشار گزارش مالی این شرکت عرضه شدند را کمتر نمایان می‌کند. این دو بازی سریعا پس از انتشار به فروش یک میلیون نسخه‌ای دست یافته و به نظر می‌رسد عملکرد قدرتمند آن‌ها نیز ادامه داشته باشد.

اعلام هشدار مالی شرکت سگا شامل چندین فاکتور کلیدی و قابل توجه بوده و این کمپانی در این رابطه توضیح می‌دهد که در خصوص محتوای سرگرم‌کننده در صنعت بازی‌های ویدئویی در حوزه مصرف‌کننده، گسترش بازار سبب ایجاد تورم به ویژه در اروپا و ایالت متحده شده و این مسئله بدتر شدن فضای اقتصادی را به دنبال داشته است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments