#مهسا_امینی

تماشا کنید: دومین تریلر سریال پیس میکر (Peacemaker) از سرویس HBO Max منتشر شد

تریلر جدید پر از صحنه‌های اکشن و پرخاشگری است

انتشار دومین تریلر سریال پیس میکر، اسپین‌آف فیلم جوخه‌ی انتحار نوشته‌ی جیمز گان (James Gunn)، با بازی جان سینا (John Cena) از سرویس HBO Max در همین روزهای ابتدایی سال نو میلادی سر و صدای زیادی به پا کرد.

تریلر جدید تقریباً آمیزه‌ای از صحنه‌های اکشن و طنز است. تریلر دوم از سریال پیس میکر ستاره‌ی این سریال یعنی کریستوفر اسمیت، با نام مستعار Peacemaker را، در نقش یک ضد قهرمان در لباس ابرقهرمان به نمایش می‌گذارد.

همچنین، دومین تریلر سریال پیس میکر برخی از شخصیت‌های فرعی و هم‌تیمی‌های جدید Peacemaker را در سریال برجسته می‌کند، که در میان آن‌ها، ویجیلانتی با بازی فردی استروما (Freddie Stroma)، آدبایو لئوتا با بازی دنیل بروکس (Danielle Brooks) و امیلیا هارکورت با بازی جنیفر هلند (Jennifer Holland) دیده می‌شوند.

در ادامه می‌توانید دومین تریلر سریال پیس میکر را مشاهده کنید.

روند داستانی سریال پیس میکر از شبکه‌ی HBO Max پس از وقایع سریال The Suicide Squad ادامه خواهد یافت. صحنه‌ی پست کردیت سریال نشان داد که چگونه ضدقهرمان داستان از شلیک گلوله ادریس آلبا در Bloodsport جان سالم به در برد و چگونه آماندا والر با بازی ویولا دیویس (Viola Davis) هنوز هم در نقشه‌های مرموز خود از او سواستفاده می‌کند. اگرچه طرح سریال تا حد زیادی ناشناخته است، اما مطابق آنچه از کلیپ‌ها و تریلرهای گذشته دیده شده است، می‌دانیم که Peacemaker با کلمسون مورن با بازی چوکودی ایووجی (Chukwudi Iwuji) و تیمش برای از بین‌بردن برخی از اشرار همکاری خواهد کرد.

سریال پیس میکر از تاریخ پنجشنبه، ۱۳ ژانویه ۲۰۲۲ برای استریم از طریق HBO Max در دسترس قرار می‌گیرد. شما می‌توانید سه قسمت اول سریال پیس میکر ساخته‌ی گان را تماشا کنید.

 


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا