#مهسا_امینی

تریلر سریال پیس میکر (Peacemaker) منتشر شد

تاریخ انتشار سریال Peacemaker مشخص شد

در حالی که تنها کمی بیش از یک ماه با انتشار سریال Peacemaker متعلق به شبکه‌ی HBO Max فاصله داریم، تریلر جدید سریال پیس میکر منتشر شده است.

در واقع، سریال پیس میکر اسپین آفی از فیلم جوخه‌ی انتحار (The Suicide Squad) اثر جیمز گان (James Gunn) است، که بر شخصیت اصلی Peacemaker با بازی جان سینا (John cena) تمرکز دارد. هم اکنون، تریلر دیگری از اثر دیوانه‌وار جیمز گان در دسترس است.

گان هنگام معرفی این سریال گفت، سریال پیس میکر فرصتی برای کاوش در مسائل فعلی جهان از دیدگاه این ابرقهرمان/ابر شرور یعنی Peacemaker است. در تریلر جدید سریال پیس میکر، به نظر می‌رسد که جان سینا در مورد وعده اصلی‌اش برای تضمین صلح به هر قیمتی، حتی به قیمت جان چندین زن و مرد و کودک، دچار تعارض می‌شود. اما با توجه به شواهد موجود در تریلر، آیا واقعاً زمان مناسبی برای Peacemaker است که درباره‌ی هویت فعلی خود دچار تردید شود؟

علاوه بر بازگشت سینا به‌عنوان Peacemaker، این سریال همچنین شاهد بازگشت استیو ایجی (Steve Agee) از فیلم جوخه انتحار و جنیفر هالند (Jennifer Holland) خواهد بود. به علاوه، دانیل بروکس (Danielle Brooks) در سریال پیس میکر ایفای نقش می‌کند، که گان او را به‌عنوان یکی از رهبران سریال توصیف کرده است. همچنین، رابرت پاتریک (Robert Patrick) در نقش پدر صلح‌جو، فردی استروما (Freddie Stroma) در نقش ویجیلانتی و چوکودی ایووجی (Chukwudi Iwuji) در نقش کلمسون مورن در این سریال حضور خواهند داشت.

گان نویسندگی تمام هشت قسمت سریال را بر عهده داشته است و کارگردانی پنج قسمت از این سریال را بر عهده خواهد داشت. همچنین، جودی هیل (Jody Hill) و رزماری رودریگز (Rosemary Rodriguez) در کارگردانی سریال Peacemaker همراهی خواهند کرد.

تریلر جدید سریال پیس میکر را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

سریال پیس میکر تنها یکی از پروژه‌های بزرگ DC است که در آینده نزدیک به HBO Max می‌آید. همچنین، فیلم Batgirl با بازی لزلی گریس (Leslie Grace) در نقش اصلی برای انتشار در سال آینده برنامه‌ریزی‌شده است. شبکه‌ی HBO Max همچنین فیلم‌های Black Canary، Blue Beetle و Static Shock را در دست ساخت دارد.

سال آینده شاهد عرضه فیلم‌های فراوانی از DC به سینماها خواهیم بود. لیست فیلم‌های در دست ساخت سال آینده فیلم‌هایی همچون بتمن ساخته مت ریوز (Matt Reeves) که در ماه مارس اکران می‌شود، فیلم بلک آدام ساخته دواین جانسون (Dwayne Johnson)، فیلم The Flash و آکوامن ۲ با تاریخ انتشار در ماه دسامبر را شامل می‌شود.

سریال Peacemaker در تاریخ ۱۳ ژانویه ۲۰۲۲ از شبکه‌ی HBO Max پخش خواهد شد.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا