بازی Sea of Thieves با قابلیت کراس‌پلی در استیم منتشر خواهد شد

عنوان تحسین شده‌ی استودیو Rare به موفقیت‌های بیشتری می‌رسد

بازی Sea of Thieves با قابلیت کراس‌پلی در استیم منتشر خواهد شد مهسا سپاهی ۰ ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
Sea of Thieves

به زودی کاربران استیم قادر خواهند بود از بازی پر طرفدار Sea of Thieves با قابلیت کراس‌پلی لذت ببرند.

بازی اکشن ماجراجویی Sea of Thieves، محصول استودیوی نام‌دار Rare است که به یک بازی آنلاین محبوب تبدیل شده و توانسته بیش از ۱۰ میلیون بازیکن را جذب خود کند. این عنوان انحصاری مایکروسافت ظاهری فانتزی و جذاب دارد و بازیکن را وارد دنیای دزدان دریایی می‌کند. در این بازی می‌توانید ماجراجویی کنید و از انجام کارهایی مثل کشتی‌سواری، غارت، یافتن گنج و سفر در دریا لذت ببرید.

سال گذشته، شرکت مایکروسافت اعلام کرد که قصد دارد برخی از بازی‌های خود را در استیم منتشر کند که برای Gears 5 این اتفاق افتاد. به تازگی در این فروشگاه، صفحه‌ای برای Sea of Thieves بوجود آمده که از انتشار این اثر فانتزی در پلتفرم استیم خبر می‌دهد. همچنین مایکروسافت اعلام کرده که به لطف ویژگی کراس‌‌پلی کاربران ایکس‌باکس وان، ویندوز و استیم می‌توانند با یکدیگر به تجربه‌ی این اثر فانتزی بپردازند.

در حال حاضر بیش از ۲۰ عنوان از مایکروسافت در سرویس استیم موجود است و به نظر می‌رسد این شرکت قصد دارد بازی‌های بیشتری را در این فروشگاه عرضه کند. هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار Sea of Thieves در استیم اعلام نشده اما به زودی کاربران این فروشگاه می‌توانند عنوان اکشن ماجراجویی استودیو Rare را به صورت آنلاین همراه با کاربران ایکس‌باکس وان و ویندوز، تجربه کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا