#مهسا_امینی

تماشا کنید: کراس اور Sea of Thieves و Borderlands معرفی شد

شرکت در این رویداد رایگان است

تماشا کنید: کراس اور Sea of Thieves و Borderlands معرفی شد سورنا رضایی ۰ ۰۲ شهریور ۱۴۰۰ تریلر بازی

تیم ایکس باکس و استودیو Rare در جریان رویداد گیمزکام 2021 از کراس اور Sea of Thieves و Borderlands رونمایی کرده‌اند.

کارمندان استودیو Rare سال‌ها پیش تصمیم گرفتند یک بازی چندنفره بسازند که کاربران بتوانند آزادانه عمل کرده و ماجراجویی‌ مختص به خود را داشته باشند. پس از بررسی ایده‌های مختلف به این نتیجه رسیدند که طرح خود را در قالب یک بازی ویدیویی با محوریت دزدان دریایی پیاده‌سازی کنند؛ بازی‌ای که حالا تحت عنوان Sea of Thieves شناخته می‌شود. محصول مورد نظر در ابتدا عملکرد خوبی نداشت اما به لطف پشتیبانی مداوم حالا بیش از۲۰ میلیون کاربر دارد.

پس از اینکه Sea of Thieves وارد بازارهای جهانی شد، استودیو Rare تمرکز خود را روی گسترش بازی قرار داد. به هر حال، محصول جدیدش در دسته Game as a Serivce قرار می‌گیرد. در همین راستا، همکاری با دیگر فرنچایزهای مشهور مایکروسافت مانند Halo و Gears of War را آغاز و کشتی‌هایی را با الهام از آن‌ها خلق کرد؛ کشتی‌هایی که به بازی اضافه شده و کاربران می‌توانند با انجام ماموریت‌های مختلف آن‌ها را بدست آورد.

تیم ایکس باکس همان‌طور که قول داده بود کنفرانس گیمزکام 2021 خود را در ساعت ۲۱:۳۰ آغاز کرد. در جریان این نمایش آنلاین اخبار مختلفی اعلام شد که یکی از آن‌ها کراس اور Sea of Thieves و Borderlands بوده است. به واسطه کراس اور مزبور، یک رویداد در بازی برگزار می‌شود که کاربران با شرکت در آن می‌توانند کشتی جدیدی به نام Mayhem را آنلاک کنند؛ کشتی‌ای که بر اساس بوردرلندز طراحی شده است. توجه داشته باشید، شرکت در این رویداد کراس اور برای تمامی کاربران رایگان است.

کراس اور Sea of Thieves و Borderlands از فردا به صورت رسمی آغاز می‌شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا