تصویری از گلکسی بادز جدید سامسونگ منتشر شد

مثل همیشه کوچک، اما شبیه به بادزهای قدیمی سامسونگ

گلکسی بادز

به تازگی تصویری از گلکسی بادز جدید سامسونگ منتشر شده که نشان می‌دهد این محصول همچنان کوچک اما با سری‌های شفاف خواهد بود.

اگرچه سامسونگ در رویداد آنپکد امسال خود و همچنین در نمایشگاه IFA برلین ۲۰۲۳ از ایربادز جدیدی رونمایی نکرد، گفته می‌شود برنامه برای عرضه‌ی چنین محصولی دارد و به احتمال زیاد اواخر امسال از آن رونمایی خواهد کرد. اگر این خبر درست باشد، به احتمال زیاد این گلکسی بادز باید از سری فن ادیشن یا به طور کلی،‌ میان‌رده‌های سامسونگ باشد چرا که همزمان با گلکسی اس ۲۳ فن ادیشن عرضه خواهد شد.

گلکسی بادز جدید همچنین در وب‌سایت Radio Research Agency هم دیده شده و خبر مربوط به آن را هم وب‌سایت معتبر SamMobile کار کرده است. بنابراین به نظر می‌رسد عرضه‌ی آن قطعی خواهد بود. حال این اتفاق در چه زمانی رخ می‌دهد، مشخص نیست. شماره مدل این محصول طبق اطلاعات منتشر شده توسط RRA باید SM-R400N باشد.

متأسفانه نام دقیق این محصول توسط وب‌سایت یادشده فاش نشده است و این یعنی همچنان باید منتظر بمانیم ببینیم آیا طی آینده افشاگر موثقی در رابطه با این موضوع خبری منتشر می‌کند یا خیر. اما نام‌هایی که طبق شایعات کنونی سر زبان‌ها هستند شامل گلکسی بادز ۳ و فن ادیشن می‌شوند. حال سامسونگ بادزهای قدرتمند خود را با پسوند پرو و میان‌رده‌ها را فقط با عدد راهی بازار می‌کند (گلکسی بادز ۲ و بادز ۲ پرو). این سیاست در ساعت‌های هوشمند این شرکت هم دیده می‌شود اما در بخش گوشی و تبلت، میان‌رده‌های قدرتمند با پسوند فن ادیشن عرضه می‌شوند. حال مشخص نیست سامسونگ چه برنامه‌ای برای بادز جدید در سر دارد.

در رابطه با طراحی این محصول هم به نظر می‌رسد باید شاهد تفاوت چشمگیری در مقایسه با مدل‌های کنونی و شباهت با مدل‌های قدیمی نظیر گلکسی بادز پلاس باشیم. با این حال هنوز نمی‌توان به طور حتم در رابطه با این موضوع نظر داد. از آن جایی که سامسونگ هیچ رویداد خاصی را برای ادامه‌ی سال در نظر ندارد، انتظار می‌رود این محصول در رویدادی کوچک و در سکوت خبری رونمایی و راهی بازار شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا