سامسونگ شاید در حال کار روی گلکسی بادز فن ادیشن باشد

گلکسی بادز فن ادیشن

اینطور که به نظر می‌رسد سامسونگ قصد دارد از گلکسی بادز فن ادیشن هم به عنوان یک هدفون بی‌سیم میان‌رده رونمایی کند.

آخرین باری که سامسونگ از یک هدفون بی‌سیم یا همان گلکسی بادز رونمایی کرده تقریبا ۱ سال می‌گذرد و حالا نوبت به مدل جدید رسیده که گفته می‌شود به همراه گلکسی اس ۲۳ فن ادیشن یا گلکسی اس ۲۴ رونمایی خواهد شد. شماره مدل این محصول جدید SM-R400N است که شایعه شده جانشین گلکسی بادز ۲ پرو خواهد شد.

اما با توجه به شماره مدل، بعید است این هدفون بی‌سیم جانشین مدل پرو شود. در واقع با تطبیق شماره مدل می‌توان به این نتیجه رسید که گلکسی بادز جدید در واقع حتی از گلکسی بادز پرو هم ضعیف‌تر خواهد بود. این یعنی شاید مدل جدید گلکسی بادز ۲ پلاس، گلکسی بادز فن ادیشن یا گلکسی بادز ۳ باشد.

گلکسی بادز فن ادیشن

بنابراین فعلا مشخص نیست سامسونگ دقیقا چه محصولی را برای عرضه در نظر دارد. اما گفته می‌شود گلکسی بادز فن ادیشن یا هرآنچه که سامسونگ قصد دارد محصول بعدی خود را بنامد، اواخر امسال یا اوایل سال آینده راهی بازار کند. برای همین هم است که شایعه شده یا به همراه گلکسی اس ۲۳ فن ادیشن عرضه خواهد شد یا گلکسی اس ۲۴.

البته اگر هدفون مورد انتظار قرار است فن ادیشن نام داشته باشد، به احتمال زیاد به همراه گلکسی اس ۲۳ فن ادیشن راهی بازار خواهد شد. اما اگر گلکسی بادز ۳ یا ۲ پلاس باشد، شاید به همراه سری گلکسی اس ۲۴ شاهد رونمایی از آن باشیم. با این حال باید منتظر انتشار خبرهای بیشتری در این رابطه باشیم تا مشخص شود دقیقا برنامه‌های سامسونگ برای آینده چیست.

فعلا چیزی که می‌دانیم این است که سامسونگ در نظر دارد برند «فن ادیشن» را در سطح محصولاتش گسترش دهد. پیش‌تر شنیده بودیم این شرکت می‌خواهد از مدل فن ادیشن گوشی‌های تاشو هم رونمایی کند و این یعنی به زودی احتمالا تمام محصولات این شرکت یک مدل فن ادیشن خواهند داشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا