1%
  • 10/10

قابلیت‌های هوش مصنوعی گلکسی AI به هدفون‌های گلکسی بادز سامسونگ می‌آید

گلکسی بادز 2 پرو، گلکسی بادز 2 و بادز فن ادیشن!

قابلیت‌های هوش مصنوعی گلکسی AI به هدفون‌های گلکسی بادز سامسونگ می‌آید ۰ ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ اخبار فناوری کپی لینک
هوش مصنوعی گلکسی بادز

به گزارش وب‌سایت GSMArena، سامسونگ می‌خواهد قابلیت‌های هوش مصنوعی گلکسی AI را به هدفون‌های گلکسی بادز 2 پرو، بادز 2 و بادز FE بیاورد.

سری گلکسی S24 به خاطر بهره‌مندی از هوش مصنوعی معروف هستند. بسیاری از افراد نمی‌دانند آیا این قابلیت برای محصولات دیگر هم در دسترس قرار می‌گیرد یا خیر. اما اینطور که پیداست، سامسونگ ظاهرا می‌خواهد قابلیت‌های هوش مصنوعی را به هدفون‌های گلکسی بادز خود بیاورد.

اما اضافه شدن قابلیت‌های هوش مصنوعی به هدفون‌های گلکسی بادز چه مزیتی را به آن‌ها می‌ِآورد؟ اینطور که پیداست، سامسونگ این قابلیت را از طریق یک آپدیت نرم‌افزاری به هدفون‌هایش در هندوستان اضافه کرده است. طی این آپدیت، قابلیت ترجمه زنده (Live Translate) و ترجمه حضوری (Interpretation) به سری گلکسی بادز آمده است.

گلکسی بادز هایی که هوش مصنوعی سامسونگ را دریافت می‌کنند

اینطور که پیداست، سامسونگ می‌خواهد گلکسی بادز 2 پرو، گلکسی بادز 2 و گلکسی بادز فن ادیشن را به هوش مصنوعی مجهز کند. قابلیت‌هایی هم که در بالا به آن‌ها اشاره کردیم، قرار است به صورت آفلاین در دسترس باشند. بنابراین به اینترنت فعال نیازی نخواهید داشت.

قابلیت ترجمه زنده به کاربران اجازه می‌دهد ترجمه لحظه‌ای مکالمات تلفنی را در گوشی‌های سری گلکسی S24 ببینند. البته این در صورتی است که گلکسی بادزهای بالا درون گوشتان باشند و از طریق آن‌ها مکالمه کنید. قابلیت Interpretation هم از طریق رابط گلکسی بادز، ترجمه دوطرفه حضوری را ارائه می‌دهد.

سامسونگ در یک سخنرانی مطبوعاتی اعلام کرد که کاربران می‌توانند به صورت مستقیم در گلکسی بادز خود صحبت کنند و ترجمه‌ی آن را در گوشی S24 خود ببینند. بدین ترتیب مکالمات شما تقریبا طبیعی خواهد بود، حتی اگر زبان یکدیگر را ندانید.

سامسونگ دارد قابلیت‌های هوش مصنوعی گلکسی AI را برای گلکسی بادز ها در هندوستان عرضه می‌کند. به زودی هم بادزهای سایر بازارها این امکانات را دریافت می‌کنند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments