1%
  • 0/10

تولید گوشی در هند پس از توقف موقت دوباره سر گرفته می‌شود

سامسونگ، شیائومی، اوپو و ویوو کار خود را در هند دوباره آغاز می‌کنند

تولید گوشی در هند پس از توقف موقت دوباره سر گرفته می‌شود ۰ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار فناوری کپی لینک
تولید گوشی در هند

کارخانه‌های سامسونگ، شیائومی، اوپو و ویوو بعد از توقف کار چند ماهه در پی شیوع ویروس کرونا، دوباره فعالیت خود را در هند آغاز می‌کنند.

دولت هند پس از اجرای توقف فعالیت کسب و کارها در سراسر کشور طی ماه گذشته به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا، کم‌کم محدودیت‌ها را برداشته است.

از تقریبا یک ماه پیش تمامی کسب و کارها فعالیت خود را در پی شیوع ویروس مهلک کرونا در سراسر دنیا به حالت تعلیق درآوردند؛ این اقدامات تولیدکنندگانی همچون سامسونگ، شیائومی، اوپو و ویوو را نیز مجبور به توقف موقت تولید گوشی‌های هوشمند کرد، اما به دلیل ضرر و زیان مالی که کمپانی‌ها متحمل شده‌اند کم‌کم درصددند که به شرایط عادی کار بازگردند.

کارخانه‌ی سامسونگ در هند بیانیه‌ای صادر و تایید کرد که تولید گوشی‌های هوشمند در کارخانه نویدا در حال حاضر با ظرفیت محدود دوباره راه اندازی شده است. کمپانی شیائومی نیز تأیید کرده که با شریک تجاری خود در زمینه‌ی ساخت گوشی یعنی فاکسکان، برای از سرگیری کار توافق کرده است.

کمپانی اوپو نیز در نظر دارد فعالیت خود را در کارخانه بزرگ نویدا آغاز کند، در حالی که شرکت ویوو تایید کرده است که فعالیت خود را با ظرفیت ۳۰ درصد در کارخانه خود از سر گرفته است.

ماه آوریل (فروردین و اردیبهشت) یکی از سخت‌ترین ماه‌ها برای بازار گوشی‌های هوشمند هند طی دهه‌های اخیر بوده زیرا موسسات تحلیلی همچون کانترپوینت ریسرچ گزارش می‌دهند که تقریبا هیچ محموله گوشی هوشمندی از کارخانه‌های تولید هند به سایر کشورها ارسال نشده است.

تحلیلگران پیش بینی‌ کرده‌اند که طی ماه جاری تقاضا برای گوشی‌های هوشمند تا حدودی افزایش خواهد یافت، اما در کل سه‌ ماهه‌ی دوم سال (فصل بهار) باز هم برای صنعت موبایل خیلی خوشایند نخواهد بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments