سامسونگ اوایل سال ۲۰۲۴ از گلکسی تب اکتیو ۵ رونمایی می‌کند

تبلت جان‌سخت سامسونگ در راه است!

گلکسی تب اکتیو ۵

گلکسی تب اکتیو ۵ نام تبلت جان‌سختی است که سامسونگ در نظر دارد آن را در اوایل سال ۲۰۲۴ رونمایی و راهی بازار کند.

تقریبا یک سال قبل بود که سامسونگ از تبلت گلکسی تب اکتیو ۴ پرو رونمایی کرد؛ محصولی جان‌سخت که سامسونگ آن را برای عاشقان محصولات مقاوم در برابر ضربه، آب و به طور کلی آسیب‌های سخت و شدید محیطی طراحی کرده بود. به صورت کلی تبلت‌های سری تب اکتیو سامسونگ برای این کاربران و با این هدف ساخته می‌شوند، در نتیجه قدرت سخت‌افزاری بالا، تمرکزشان نیست، بلکه هرچه مقاوم‌تر باشند، بیشتر کاربران‌شان را راضی نگه می‌دارند.

حالا سامسونگ قصد دارد بعد از گذشت بیش از یک سال، گلکسی تب اکتیو ۵ را به عنوان حانشین تب اکتیو ۴ پرو رونمایی و راهی بازار کند. البته این اتفاق قرار است اوایل سال ۲۰۲۴ رخ دهد؛ حداقل این اطلاعاتی است که با توجه به لیست پایگاه صدور گواهی FCC به دست آورده‌ایم.

البته که در تصویر منتشر شده از سوی FCC اطلاعات خاصی از بابت تاریخ رونمایی و یا حتی نام تب اکتیو ۵ منتشر نشده اما معمولا محصولاتی که در این لیست حضور پیدا می‌کنند چند ماه بعد عرضه می‌شوند. در رابطه با تصویر منتشر شده بگوییم؛ تصویری که باتری نسبتا بزرگی را با شماره مدل EB-BX306GBY نشان می‌دهد.

سامسونگ قصد دارد سال آینده دو مدل تبلت از سری تب اکتیو ۵ را راهی بازار کند که یکی با شماره مدل SM-X300 و با پشتیبانی از وای‌فای و دیگری SM-X306B با پشتیبانی از وای‌فای و 5G خواهد بود. بدین ترتیب بیاید انتظار داشته باشیم مدل دوم از پردازنده‌ای به مراتب بهتر از مدل نخست بهره ببرد.

طبق اطلاعات منتشر شده از سوی وب‌سایت گلکسی‌کلابز، قیمتی که سامسونگ برای این تبلت در نظر خواهد گرفت احتمالا ۸۰۰ دلار خواهد بود؛ مشابه قیمتی که برای تب اکتیو ۴ پرو در نظر گرفته شد. حال باید دید سامسونگ در نهایت چه تصمیمی می‌گیرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا