گلکسی بادز ۳ پرو با مشخصات شگفت‌انگیز در راه است

ایرپادز پرو ۲ دیگر بی‌رقیب نیست!

گلکسی بادز ۳ پرو

سامسونگ قصد دارد رقیب ایرپادز پرو ۲ یعنی گلکسی بادز ۳ پرو را با قابلیت‌ها و امکانات شگفت‌انگیز در سال ۲۰۲۴ راهی بازار کند.

اگرچه در رابطه با سری گلکسی اس ۲۴ و حتی تاریخ رونمایی رسمی آن‌ها خبرهای زیادی منتشر شده اما سامسونگ ترجیح می‌دهد در رابطه با بادزهای خود موضع سکوت در پیش بگیرد. به همین خاطر هم هست که تاکنون اطلاعات خاصی از گلکسی بادز ۳ پرو منتشر نشده و خیلی نمی‌دانیم هدفون بی‌سیم مورد انتظار سامسونگ دقیقا در چه تاریخی و با چه امکاناتی عرضه می‌شود.

انتظار می‌رفت سامسونگ به جای گلکسی بادز فن ادیشن از جانشین گلکسی بادز ۲ که در سال ۲۰۲۱ عرضه شده بود هم رونمایی کند. اما این اتفاق رخ نداد و در واقع بادز فن ادیشن همه‌ی ما را غافلگیر کرد. محصولی که تاکنون بازخوردهای مثبت زیادی را هم دریافت کرده است.

حالا که تکلیف هدفون‌های بی‌سیم اقتصادی سامسونگ مشخص شده، باید شاهد رونمایی از مدل پرچم‌دار باشیم که احتمالا گلکسی بادز ۳ پرو نام خواهد داشت و به تازگی هم اطلاعاتی در رابطه با آن منتشر شده است.

متأسفانه تنها اطلاعاتی که از یک منبع موثق در رابطه با گلکسی بادز ۳ پرو در اختیار داریم نام آن است؛ در غیر این صورت حتی تاریخ رونمایی آن که ۲۰۲۴ اعلام شده هم در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و شاید سامسونگ مثل اپل تصمیم بگیرد بین عرضه‌ی بادزهای پرچم‌دارش فاصله‌ی بیشتری بیندازد.

اما با شناختی که از سامسونگ داریم، این شرکت به احتمال زیاد در رویداد رونمایی از سری گلکسی اس ۲۴ و اگر هم نشد، در رویداد رونمایی از گلکسی زد فولد ۶ و زد فلیپ ۶ از بادز جدید خود رونمایی خواهد کرد تا ایرپادز پرو ۲ اپل بدون رقیب نماند.

با این حال باید این خبر را در حد یک شایعه بدانیم و منتظر باشیم ببینیم طی ماه‌های آتی چه خبرهای بیشتری پیرامون این محصول منتشر می‌شود. بادزی که به احتمال زیاد باید از قابلیت‌های جذاب بسیار فراوانی بهره ببرد چرا که گلکسی بادز فن ادیشن اخیرا معرفی شده و برای خاص بودن، سامسونگ نیاز دارد تا پرچم‌دارش را بسیار خاص‌تر و قدرتمندتر طراحی کند.

4 4 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا