عجیب و شاید واقعی! گلکسی اس ۲۴ اولترا حواشی زیادی اطراف نمایشگر خواهد داشت

گلکسی اس ۲۴ اولترا نمایشگر

پیش‌تر شنیده بودیم سامسونگ می‌خواهد گلکسی اس ۲۴ اولترا را با نمایشگر تخت راهی بازار کند. اما اینطور که پیداست، حواشی آن واقعاً زیادتر از حد انتظار خواهد بود.

گلکسی S24 اولترا بهترین، زیباترین و قدرتمندترین پرچم‌دار سامسونگ در سال ۲۰۲۴ خواهد بود. حداقل این چیزی است که کاربران انتظار دارند ببینند اما با توجه به خبری که به تازگی منتشر شده، ظاهرا این گوشی کاملاً از طراحی مدرن این روزهای گوشی‌های هوشمند فاصله خواهد گرفت. اینطور که از تصویر منتشر شده از این گوشی پیداست، ظاهرا سامسونگ تصمیم گرفته گلکسی اس ۲۴ اولترا را با حواشی زیادی اطراف نمایشگر طراحی کند.

سامسونگ می‌خواهد در گوشی پرچم‌دار بعدی خود یعنی گلکسی اس ۲۴ اولترا از نمایشگر M13 OLED استفاده کند که گفته می‌شود بیشینه‌ی روشنایی آن به عدد خیره‌کننده و بی‌سابقه‌ی ۲۳۰۰ یا حتی ۲۵۰۰ نیت خواهد رسید. این خبرها کاربران را خوشحال کرده بود چون عالی به نظر می‌رسیدند اما حالا یکی از معروف‌ترین افشاگران حوزه‌ی فناوری یعنی Ice Universe معتقد است پرچم‌دار قدرتمند سامسونگ حواشی زیادی اطراف پنل خود خواهد داشت.

گلکسی اس ۲۴ اولترا نمایشگر

با توجه به محاسبات انجام شده روی میزان حواشی اطراف نمایشگر گلکسی اس ۲۴ اولترا، متوجه شدیم این گوشی در این زمینه یک رکورد از خود به جا گذاشته چرا که میزان حواشی آن تقریبا ۳٫۴۲ میلی‌متر، یعنی مشابه حواشی اطراف پنل گلکسی A54 خواهد بود. با این میزان حواشی، نسبت پنل به بدنه در گلکسی اس ۲۴ اولترا به ۸۸٪ خواهد رسید که از سری گلکسی اس ۱۰ تاکنون، کمترین میزان محسوب می‌شود.

گلکسی S24 اولترا در حالی قرار است با چنین نمایشگر عجیبی راهی بازار شود که گفته می‌شود سری آیفون ۱۵ حواشی کمتری اطراف نمایشگر خود خواهند داشت. البته یک سری از افراد از این بابت که دیگر خبری از نمایشگر منحنی آسیب‌پذیر و دردسرساز در پرچم‌دار سامسونگ نیست خوشحال هستند ولی انتظار این حجم از حواشی را نداشتند.

با این حال یک سری از افراد معتقدند سامسونگ پرچم‌داران جدید خود را با غافلگیری بزرگی راهی بازار خواهد کرد چون می‌خواهد در یک سری از بخش‌ها آن‌ها را ارتقا دهد. با این حال، بعید به نظر می‌رسد سامسونگ فکر اینجا را نکرده باشد که حواشی زیاد شاید کاربران را دلسرد کند. این شرکت توانست اتفاقات بعد از انفجار گلکسی نوت ۷ و خراب شدن گلکسی فولد ۲۰۱۹ را با موفقیت پشت سر بگذارد و در نتیجه بعید است  حواشی زیاد اطراف نمایشگر گلکسی اس ۲۴ اولترا این شرکت بزرگ را متوقف کند.

2 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا