گلکسی اس ۲۴ اولترا هم شاید با نمایشگر تخت عرضه شود

گلکسی اس ۲۴ اولترا نمایشگر تخت

گلکسی اس ۲۴ اولترا یکی از جذاب‌ترین پرچم‌دارهای سامسونگ برای سال ۲۰۲۴ خواهد بود که گفته می‌شود با نمایشگر تخت راهی بازار خواهد شد.

اگرچه تا رونمایی از سری گلکسی اس ۲۴ زمان زیادی باقی مانده اما روز به روز شایعات بیشتری را در رابطه با آن‌ها می‌شنویم. جدیدترین خبر هم مربوط به مدل اولترا و نمایشگر آن می‌شود. اینطور که گفته می‌شود، ظاهرا باید انتظار داشته باشیم گلکسی اس ۲۴ اولترا هم با نمایشگر تخت راهی بازار شود.

خبر مربوط به تخت بودن نمایشگر گلکسی اس ۲۴ اولترا را یکی از موثق‌ترین افشاگران حوزه‌ی فناوری یعنی Ice Universe منتشر کرده که معمولا خبر اشتباهی را به اطلاع کاربران نمی‌رساند. در نتیجه باید انتظار داشته باشیم بعد از سال‌ها، سامسونگ پرچم‌دار اصلی خود را با نمایشگر تخت راهی بازار کند. موردی که اصلا انتظار نداشتیم در گلکسی اس ۲۴ اولترا ببینیم.

نخستین بار در سال ۲۰۱۴ بود که سامسونگ از گوشی گلکسی نوت اج با نمایشگر منحنی رونمایی کرد. در آن زمان چنین طراحی واقعاً عجیب و جذاب بود اما به مرور زمان و با رونمایی از گلکسی اس ۶، اس ۷ و… برای افراد عادی شد و در گلکسی اس ۲۳ اولترا هم به عنوان بهترین و جدیدترین پرچم‌دار سامسونگ شاهد آن بوده‌ایم. این طراحی اتفاقا باعث افزایش چشمگیر زیبایی پنل جلو هم می‌شود اما عجیب است که سامسونگ تصمیم گرفته گلکسی اس ۲۴ را با نمایشگر تخت راهی بازار کند.

اینطور که از گفته‌های این افشاگر پیداست، ظاهرا گلکسی اس ۲۴ اولترا ۷۹ میلی‌متر عرض خواهد داشت که تنها در شرایطی می‌توان آن را معقول دانست که نمایشگر تخت باشد. در غیر این صورت با نمایشگر منحنی، رسیدن به چنین ابعادی واقعاً سخت و بهتر است بگوییم نشدنی است. برای مثال گلکسی اس ۲۳ اولترا ۷۸٫۱ میلی‌متر عرض دارد که به لطف لبه‌های منحنی چنین چیزی ممکن شده و خبری از حواشی هم نیست.

با این حال باید خبر تخت بودن نمایشگر پرچم‌دار مدل اولترای سامسونگ را در حد یک شایعه بدانیم در حالی که یکی از موثق‌ترین افشاگران حوزه‌ی فناوری آن را منتشر کرده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا