گلکسی اس ۲۴ و اس ۲۴ پلاس احتمالا با فریم تخت راهی بازار می‌شود

گلکسی اس ۲۴

سامسونگ قصد دارد فریم گلکسی اس ۲۴ و اس ۲۴ پلاس را با الگوبرداری از طراحی گلکسی زد فولد ۵ به صورت تخت طراحی کند.

سامسونگ طی دو سال گذشته، طراحی پرچم‌داران خود را به بهترین شکل ممکن انجام داده به گونه‌ای که نمی‌توان ضعف خاصی به آن‌ها وارد کرد. به طور خاص، دو مدل استاندارد و پلاس اصلا جایی برای پیشرفت زیاد و قابل توجه ندارند چرا که همین حالا هم عالی هستند. اما سامسونگ در نظر دارد یک تغییر بسیار جزئی روی آن‌ها اعمال کند. طبق شنیده‌ها، ظاهرا شرکت کره‌ای قصد دارد گلکسی اس ۲۴ و اس ۲۴ پلاس را با فریم تخت رونمایی و راهی بازار کند.

در حال حاضر گلکسی زد فولد ۵ از فریمی با طراحی تخت بهره می‌برد. در نتیجه، با اعمال این طراحی در سری گلکسی اس ۲۴، سامسونگ بیش از پیش به هدف ساخت گوشی‌های هوشمند با زبان طراحی واحد و مشترک نزدیک خواهد شد. فعلا می‌توان گفت بیش از ۹۰٪ گوشی‌های جدید این شرکت هیچ ماژولی روی پنل پشتی ندارند و از سه دوربین بهره می‌برند و حالا هم می‌بینیم که فریم آن‌ها در حال یکدست شدن است.

در حال حاضر گلکسی اس ۲۲ و اس ۲۳ از فریم‌های نسبتا تخت بهره می‌برند که اگرچه باعث شده گوشی کمی سنگین‌تر به نظر برسد اما از لحاظ خوش‌دست بودن واقعاً عالی هستند و دیگر هم خبری از لمس ناخواسته‌ی گوشه‌های نمایشگر نیست. با این حال، اندکی انحنا به سمت بیرون در فریم دو گوشی یادشده به چشم می‌خورد. اما به نظر می‌رسد برای گلکسی S24 و مدل پلاس، فریم کاملاً تختی را شاهد خواهیم بود. هرچند گوشه‌ها همچنان اندکی انحنا را به احتمال زیاد خواهند داشت.

اینکه چقدر در ظاهر گلکسی اس ۲۴ و اس ۲۴ پلاس با این طراحی جدید تغییر ایجاد خواهد شد مشخص نیست اما بعید است گلکسی S24 اولترا از این حیث تغییری داشته باشد. چون کاربران فعلا به همین مدل علاقه‌ی زیادی نشان داده‌اند. با این حال بهتر است فعلا این خبرها را در حد یک شایعه در نظر بگیرید.

3 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا