تاریخ رونمایی از سری گلکسی اس ۲۴ لو رفت

فروش بالای آیفون‌ها سامسونگ را نگران کرده است!

گلکسی اس ۲۴

به نظر می‌رسد فروش بالای سری آیفون ۱۵ به شدت سامسونگ را نگران کرده و این شرکت قصد دارد سری گلکسی اس ۲۴ را زودتر از انتظار رونمایی کند.

پیش‌تر خبری منتشر شد مبنی بر اینکه سامسونگ می‌خواهد سری گلکسی اس ۲۴ را سال آینده زودتر از انتظار راهی بازار کند. البته منظور از سال آینده، ۲۰۲۴ میلادی است و نه ۱۴۰۳. سامسونگ معمولا بهمن ماه هر سال و فوریه‌ی سال میلادی از گوشی‌های پرچم‌دار سری گلکسی اس رونمایی می‌کند اما امسال به خاطر فروش بالای سری آیفون ۱۵، این اتفاق احتمالا باید در ماه ژانویه یا دی ماه رخ دهد.

حالا گزارشی منتشر شده مبنی بر اینکه سامسونگ قصد دارد سری گلکسی اس ۲۴ را در تاریخ ۱۷ ژانویه رونمایی کند؛ این یعنی ۲۷ دی ماه سال ۱۴۰۲ باید منتظر رونمایی از پرچم‌داران جدید سامسونگ، طی رویدادی در سن‌فرانسیسکوی آمریکا باشیم. پیش از این Ice Universe، از موثق‌ترین افشاگران حوزه‌ی فناوری مدعی شده بود تاریخ رونمایی از این گوشی‌ها احتمالا ۱۸ ژانویه (۲۸ دی) خواهد بود. به صورت کلی به نظر می‌رسد این اتفاق قطعا در ژانویه رخ خواهد داد، حال هفدهم یا هجدهم، موضوعی است که هنوز از آن مطمئن نیستیم.

به این شایعه توسط یک سری از گزارشات دیگر مبنی بر اینکه خطوط تولید سامسونگ تولید انبوه سری  اس ۲۴ را آغاز کرده‌اند هم دامن زده می‌شود. همانطور که در ابتدا هم گفته شد، سامسونگ برای عرضه‌ی زودهنگام گوشی‌های خود فقط یک دلیل دارد و آن هم این است که بتواند جلوی یکه‌تازی سری آیفون ۱۵ را در بازار بگیرد.

رویداد سامسونگ در کشور آمریکا برگزار خواهد شد و انتظار می‌رود در بازار این شرکت، بلافاصله پس از این رویداد اشتیاق زیادی برای خرید نمایندگان این شرکت وجود داشته باشد چون سری گلکسی اس ۲۴ در آمریکا با اسنپدراگون ۸ نسل ۳ عرضه می‌شوند و پیشرفت چشمگیری در مقایسه با قبل خواهند داشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا