برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 9/10

اطلاعاتی از گلکسی S24 فن ادیشن منتشر شد؛ احتمال عرضه در تابستان امسال

اطلاعاتی از گلکسی S24 فن ادیشن منتشر شد؛ احتمال عرضه در تابستان امسال ۰ ۲۲ فروردین ۱۴۰۳ اخبار فناوری کپی لینک
گلکسی S24 فن ادیشن

اینطور که از گزارشات پیداست، ظاهرا سامسونگ می‌خواهد تابستان امسال از گوشی گلکسی S24 فن ادیشن رونمایی کند.

سامسونگ گلکسی S23 FE را در اکتبر گذشته راهی بازار کرد. محصولی که باید خیلی قبل‌تر از آن رونمایی می‌کرد اما این اتفاق هر بار بنا به دلایلی به تعویق افتاد تا اینکه در سال 2023 بالاخره به بازار آمد. اما حا

حالا خبری را شاهد هستیم مبنی بر اینکه سامسونگ قصد دارد جانشین این گوشی یعنی گلکسی S24 فن ادیشن را خیلی زودتر از چیزی که انتظارش را داشتیم به بازار عرضه کند. این اتفاق طبق اخباری که حالا در اختیار داریم باید در فصل تابستان رخ دهد.

پروژه‌ی ساخت گلکسی S24 فن ادیشن لغو نمی‌شود

پیش‌تر شنیده بودیم که شاید سامسونگ تصمیم به حذف گوشی‌های سری گلکسی فن ادیشن بگیرد. اما اینطور که حالا به نظر می‌رسد، چنین اتفاقی قرار نیست حالاحالاها رخ دهد.

عرضه در تابستان امسال، بسیار زودتر از چیزی است که طرفداران گوشی‌های فن ادیشن منتظرش بودند. این یعنی شاید همراه با گوشی‌های تاشو، سامسونگ از گلکسی S24 فن ادیشن هم رونمایی کند.

اگر این خبر درست باشد، گلکسی زد فولد 6، زد فلیپ 6، احتمالا سامسونگ مدل‌های فن ادیشن از این سری، گلکسی رینگ، ساعت‌های هوشمند سری گلکسی واچ 7 و این گوشی مورد انتظار را همزمان با هم رونمایی خواهد کرد. اتفاقی که باعث می‌شود تابستان بسیار شلوغی در انتظار سامسونگ باشد.

مشخصات فنی احتمالی

درباره مشخصات فنی گلکسی جدید هم اطلاعات زیادی در اختیار نداریم. اما سامسونگ در دو نسل نخست، از مشخصات پرچم‌داران همان سال برای مدل فن ادیشن استفاده کرد. این اتفاق سال اول و دوم رخ داد؛ اما در سال سوم، گلکسی S23 فن ادیشن با مشخصات فنی ضعیف‌تر از سری S23 به بازار آمد.

بنابراین کار برای حدس مشخصات فنی گلکسی S24 فن ادیشن بسیار سخت است. با این حال این احتمال وجود دارد که اسنپدراگون 8s نسل 3، اسنپدراگون 7 نسل 3 یا اگزینوس 2400 در این گوشی ایفای نقش کنند.

البته احتمال تجهیز این گوشی به اگزینوس 2400 خیلی کم است. چون در این صورت، سامسونگ باید در یک سری از مدل‌ها اسنپدراگون 8 نسل 3 را استفاده کند که بعید است این اتفاق رخ دهد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments