1%
  • 0/10

تست اسپیکر گلکسی اس ۲۴ و اس ۲۴ پلاس؛ بلندتر و باکیفیت‌تر از قبل

صدای شفاف، بلند و جذاب!

تست اسپیکر گلکسی اس ۲۴ و اس ۲۴ پلاس؛ بلندتر و باکیفیت‌تر از قبل ۰ ۱۲ بهمن ۱۴۰۲ اخبار فناوری کپی لینک
اسپیکر گلکسی اس ۲۴

سامسونگ اسپیکر گلکسی اس ۲۴ و اس ۲۴ پلاس را ظاهرا در مقایسه با قبل ارتقا داده و حالا بلندی و کیفیت بیشتری را از آن‌ها شاهد هستیم.

درست مثل سال گذشته، گلکسی اس ۲۴ و اس ۲۴ پلاس از اسپیکر استریو بهره می‌برند. یکی از این اسپیکرها روی فریم زیری قرار دارد و دیگری هم همان اسپیکر مکالمه است. همان خروجی اسپیکر که در بالای نمایشگر شاهد آن هستیم.

سامسونگ درباره اسپیکر گلکسی اس ۲۴ و اس ۲۴ پلاس صحبتی نکرده اما ظاهرا پیشرفت محسوسی را از این حیث در نسل جدید شاهد هستیم.

GSMArena این تست‌ها را در شرایط آکوستیک و کنترل‌شده انجام داده و چندین موسیقی را برای این منظور با گوشی پخش کرده است. این موسیقی‌ها ژانرهای مختلفی دارند تا کیفیت اسپیکرها به خوبی خودش را نشان دهد.

تست اسپیکر گلکسی اس ۲۴ و اس ۲۴ پلاس

اسپیکر گلکسی اس ۲۴ و اس ۲۴ پلاس حالا فرکانس میانه را به خوبی پخش می‌کند. البته بیس اندکی کاهش پیدا کرده و در جاهایی که گوش انسان نمی‌تواند بشنود شدت می‌گیرد. علاوه بر این‌ها، شدت بلندی صدا هم به شکل قابل توجهی بیشتر از قبل شده است. بین خود مدل استاندارد و پلاس هم تفاوتی خاصی وجود ندارد.

اگر هدفون درون گوش خود بگذارید، متوجه می‌شوید که سامسونگ واقعا کیفیت پخش موسیقی در این گوشی‌ها را ارتقا داده است. علاوه بر این‌ها، جداسازی صدا و پخش آن بین اسپیکرهای بالا و پایین هم به خوبی صورت می‌گیرد.

گلکسی اس ۲۴ و اس ۲۴ پلاس از لحاظ شدت بلندی صدا امتیاز ۲۵٫۲ و ۲۵ را کسب کرده‌اند. این در حالی است که اس ۲۳ و اس ۲۳ پلاس امتیاز ۲۷ و ۲۶٫۵ را کسب کرده‌اند. این یعنی کیفیت و شدت پخش صدا در گوشی‌های نسل جدید به شکل نسبتا محسوسی بیشتر از نسل گذشته است.

در صورت تمایل می‌توانید سری به وب‌سایت منبع زده و کیفیت پخش صدای گلکسی S24 و S24 پلاس را مقایسه کنید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments