خبر خوب برای دارندگان سری گلکسی اس ۲۲؛ اندروید ۱۴ برای این گوشی‌ها منتشر شد

اندروید ۱۴ گلکسی اس ۲۲

سامسونگ اخیرا فرایند انتشار آپدیت اندروید ۱۴ مبتنی بر رابط کاربری One UI 6 را برای کاربران سری گلکسی اس ۲۲ آغاز کرده است.

چند روز پیش بود که سامسونگ لیست کاملی از ۳۵ گوشی مختلف واجد شرایط برای دریاف اندروید ۱۴ و رابط کاربری One UI 6 را منتشر کرد. اما دیری نپایید که متوجه شدیم گوشی‌های آن لیست قرار نیست در تاریخ‌های یادشده حتما آپدیت جدید را دریافت کنند و سامسونگ در انتشار آن لیست عجله کرده است.

با این حال به تازگی گزارش شده که اندروید ۱۴ و One UI 6 در حال حاضر برای سری گلکسی اس ۲۲ در دسترس قرار گرفته و دارندگان این گوشی‌ها در برخی از بازارها می‌توانند آپدیت یادشده را دریافت کنند. سری اس ۲۲ شامل مدل استاندارد، پلاس و اولترا می‌شوند که بسته به موقعیت مکانی، آپدیت جدید را زودتر یا دیرتر از سایرین دریافت می‌کنند.

برای آن دسته از افرادی که بتای رابط کاربری One UI 6 را دانلود و روی گوشی خود نصب کرده‌اند، آپدیت یادشده با حجم حدودا ۳۰۰ مگابایت در دسترس قرار دارد اما به صورت کلی این آپدیت باید حدودا ۳ گیگابایت حجم داشته باشد.

در حال حاضر کاربران اروپایی سری گلکسی اس ۲۲ از سایر مناطق شانس بیشتری برای دریافت آپدیت اندروید ۱۴ و رابط کاربری One UI 6 دارند اما انتظار می‌رود تا پایان نوامبر،‌ کاربران تمام نقاط جهان بتوانند این آپدیت را دریافت کنند.

One UI 6 به همراه خود قابلیت‌های جذابی از جمله منوی پنل تنظیمات سریع متفاوت، ویجت‌های بیشتر، امکانات مختلف برای دوربین و… به همراه خواهد داشت.

برای چک کردن آپدیت هم کافی است به تنظیمات رفته و در بخش به‌روزرسانی نرم‌افزار، روی دانلود و نصب کلیک کنید. اگر آپدیت در دسترس باشد، قطعا اعلان آن برایتان به نمایش درخواهد آمد. اگر از گوشی‌های سری گلکسی اس ۲۲ استفاده می‌کنید، آیا آپدیت یادشده را دریافت کرده‌اید؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا