سامسونگ عجله کرد؛ گلکسی‌ها به این زودی اندروید 14 را دریافت نمی‌کنند!

سامسونگ اندروید 14

اینطور که از خبرها پیداست ظاهرا سامسونگ در انتشار برنامه‌ی ارائه‌ی آپدیت اندروید 14 عجله کرد و قرار نیست گلکسی‌ها به این زودی آپدیت شوند.

اگر به خاطر داشته باشید، دو روز قبل خبری منتشر شد مبنی بر اینکه سامسونگ قصد دارد به زودی اندروید 14 و رابط کاربری One UI 6 را برای بیش از ۳۰ مدل از گوشی‌هایش منتشر کند و این اتفاق هم قرار بود تا قبل از سال ۲۰۲۴ رخ دهد. اما حالا فهمیدیم که این خبر خیلی هم درست نبوده است.

اگرچه لیستی که منتشر شد تقریبا رسمی بود و از وب‌سایت معتبری هم منتشر شده بود، اما ظاهرا سامسونگ در انتشار خبر مربوط به آن عجله کرد. کذب بودن این خبر زمانی مشخص شد که بر اساس خبر قبلی مبنی بر انتشار آپدیت اندروید 14 برای گوشی‌های واجد شرایط سامسونگ، تاکنون باید محصولات زیادی این آپدیت را دریافت می‌کردند اما هنوز خبری نشده است.

اینطور که از خبرها و شایعات پیداست، اندروید 14 قرار هم نیست به این زودی برای گوشی‌های واجد شرایط منتشر شود و این یعنی باید بار دیگر منتظر بمانیم تا خود سامسونگ یا وب‌سایت‌های موثق فعال در این زمینه خبرهای بیشتری را در این رابطه منتشر کنند.

سامسونگ یکی از شرکت‌هایی است که به سرعت بعد از گوگل، گوشی‌هایش را به اندروید جدید آپدیت می‌کند و امسال هم قصد داشت با آپدیت بیش از ۳۰ مدل از محصولاتش به اندروید 14 رکورد جدیدی را به نام خود ثبت کند اما حالا اصلا مشخص نیست وضعیت چطور پیش خواهد رفت.

در حال حاضر هیچ شرکتی جز خود گوگل گوشی‌هایش را به اندروید ۱۴ آپدیت نکرده و خود سامسونگ هم این آپدیت را فقط برای دارندگان سری گلکسی اس ۲۳ عرضه کرده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا