شایعه: گلکسی اس ۲۱ با دوربین سلفی زیر صفحه‌ی نمایش عرضه خواهد شد

سامسونگ در حال سنجیدن امکانات برای توسعه‌ی گوشی خود با استفاده از این تکنولوژی است

دوربین سلفی گلکسی اس ۲۱

مطابق شایعه‌ها و گزارش‌های منتشر شده، گوشی سامسونگ گلکسی اس ۲۱ با دوربین سلفی زیر صفحه نمایش عرضه خواهد شد.

در حالی که زمان زیادی از عرضه‌ی گوشی‌های سری اس ۲۰ نمی‌گذرد، سامسونگ قصد دارد تا روی سری بعدی یکی از پرچمدارهای خود، گلکسی نوت تمرکز کند. با این وجود، گمانه‌زنی‌ها درباره‌ی گوشی بعدی سری اس شروع شده و به لطف گزارش Ice Universe شاهد اولین اطلاعات درباره گوشی جدید از این خانواده هستیم. بر اساس این گزارش، دوربین سلفی گلکسی اس ۲۱ زیر صفحه‌ی نمایش گوشی قرار خواهد داشت. Ice Universe در گزارش خود که از طریق توییتر به اشتراک گذاشته است گفت:

سامسونگ قصد دارد تا از تکنولوژی دوربین زیر صفحه نمایش در گلکسی اس ۲۱ استفاده کند و این شرکت در حال حاضر در حال سنجیدن امکانات برای استفاده از این تکنولوژی در گوشی‌های خود است.

به طور معمول، سامسونگ عادت دارد تا دوربین‌های جدید و پیشرفته‌ی خود را ابتدا در سری گلکسی اس به کار گیرد. پس منطقی به نظر می‌رسد که شاهد استفاده از این تکنولوژی در گوشی اس ۲۱ باشیم. از طرفی دیگر، توسعه چنین دوربین‌هایی با این تکنولوژی مشکلات و دردسرهای خاص خودش را به‌همراه دارد. به عنوان مثال باید رسیدن نور کافی به سنسورها را در نظر گرفت تا بتوان یک عکس باکیفیت تهیه کرد و مشکلات دیگری که باید سامسونگ برای آن‌ها راه حل پیدا کند.

سامسونگ در حال حاضر جزو بزرگ‌ترین سازنده‌های صفحه‌ی نمایش در دنیا محسوب می‌شود و با در نظر گرفتن منابع و امکاناتی که این شرکت کره‌ای در حال حاضر در اختیار دارد، می‌توان انتظار داشت که راه حل بسیاری از مشکلات به وجود آمده در این تکنولوژی را پیدا کند. در حالی که سامسونگ هنوز از تکنولوژی دوربین زیر صفحه نمایش در گوشی‌های خود رونمایی نکرده است، ما اولین نمونه‌های این فناوری را در گوشی‌های شرکت اوپو دیدیم. شیائومی هم این تکنولوژی را آزمایش کرده و مطابق گزارش‌ها به نظر می‌رسد که هوآوی هم قصد دارد تا در آینده از این فناوری در گوشی‌هایش استفاده کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا