Galaxy S 20، نام احتمالی پرچمدار بعدی سامسونگ

نام پرچمدار آینده سامسونگ در هاله‌ای از ابهام

گلکسی اس ۱۱

گلکسی اس 20 احتمالا نام پرچمدار جدید سامسونگ است که سال ۲۰۲۰ معرفی و راهی بازار خواهد شد. البته سامسونگ هنوز این خبر را تایید یا رد نکرده است.

شایعاتی منتشر شده مبنی بر اینکه سامسونگ درصدد است جانشین گلکسی اس ۱۰ را احتمالا به جای گلکسی اس ۱۱، با نام گلکسی اس ۲۰ رونمایی ‌کند.

گفته می‌شود سال نو سال ۲۰۲۰ است و عدد ۲۰ یک آغاز جدید به شمار می‌رود که سامسونگ نیز قصد دارد این از این عدد نه تنها برای سال جدید بلکه یک آغاز جدید استفاده کند.

یکی از مهمترین موارد این است که سامسونگ با همسان کردن شماره مدل گوشی با عدد سال، کار را برای مصرف کنندگان راحت‌تر می‌کند که بداند در چه سالی چه مدل گوشی تولید و راهی بازار شده است. علاوه بر این، پرش S11 به معنای این است که سری S بار دیگر از نظر تعداد مدل‌های خود از آیفون جلوتر است. شایان ذکر است سامسونگ اولین تولید کننده‌ای نبود که چنین کاری انجام دهد. هواوی هنگامی که P20 را در سال 2018 اعلام کرد P11 را از دست داد. به همین ترتیب، سامسونگ هنگامی که می‌خواست دو سری پرچمدار خود را با هم‌تراز کند، از Note 6 رد شد و نوت ۷ را معرفی کرد.

البته باید اشاره کنیم که انتشار این اخبار فقط در حد شایعات است و هنوز سامسونگ درباره نام گوشی جدیدش خبری منتشر نکرده است.

از سوی دیگر منابع خبری دیگر اطلاعاتی درباره گوشی‌های پرچمدار جدید سامسونگ منتشر کر‌ده‌اند که حکایت از سه مدل گوشی با نام‌های S11e ، S11 و S11 + دارد، بنابراین هنوز معلوم نیست که کمپانی کره‌ای گلکسی اس 20 را انتخاب خواهد کرد یا سری S11 را برای پرچمداران جدیدش در نظر گرفته، پس باید صبر کنیم تا زمان رونمایی این گوشی‌ها.

در خبر دیگری نیز تصویری از نسل بعدی گلکسی فولد یا همان گوشی تاشو سامسونگ منتشر شده که دارای بدنه شیشه‌ای بسیار مقاوم است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا