حلقه هوشمند گلکسی رینگ همراه با سری گلکسی اس ۲۴ رونمایی نمی‌شود

احتمال عرضه در سه ماه سوم ۲۰۲۴

گلکسی رینگ

اینطور که از گزارشات پیداست، سامسونگ ظاهرا قصد ندارد حلقه‌ی هوشمند گلکسی رینگ را در نخستین ماه سال ۲۰۲۴ به همراه سری گلکسی اس ۲۴ رونمایی کند.

در ابتدا شایعه شده بود سامسونگ می‌خواهد گلکسی رینگ، حلقه‌ی هوشمند مورد انتظار خودش را در نخستین ماه سال ۲۰۲۴ و در واقع همراه با سری گلکسی اس ۲۴ رونمایی و راهی بازار کند. اما حالا گزارشی منتشر شده مبنی بر اینکه نه تنها این اتفاق رخ نخواهد داد بلکه گلکسی رینگ شاید در سه ماه سوم ۲۰۲۴ و یا حتی سه ماه نخست ۲۰۲۵ رونمایی و راهی بازار شود.

طبق آنچه که در این خبر آمده، هنوز طراحی سامسونگ گلکسی رینگ نهایی نشده و در واقع شرکت کره‌ای همچنان مشغول توسعه‌ی آن است. این حلقه فعلا از قابلیت‌های زیادی بهره می‌برد اما گزارشات حاکی از آن است که گلکسی رینگ آنقدر بزرگ طراحی شده که برای استفاده‌ی روزانه و عمومی اصلا جلوه‌ی زیبایی ندارد.

علاوه بر این‌ها، حلقه‌ی هوشمند سامسونگ قرار هم نیست فقط در یک اندازه راهی بازار شود چون گفته می‌شود شرکت در حال کار روی ساخت یک حلقه در چهار اندازه‌ی مختلف است. علاوه بر این‌ها سامسونگ برای توسعه‌ی این حلقه مجبور شده با شرکت‌های بزرگی نظیر دوسانگ تک و سئونگ‌جئون وارد همکاری شود.

در منبع این خبر آمده که سامسونگ به احتمال زیاد در سه ماه سوم ۲۰۲۴ از این حلقه‌ی هوشمند رونمایی خواهند کرد. اگر این اتفاق رخ دهد باید انتظار داشته باشیم رونمایی از این گجت همزمان با گلکسی زد فولد ۶ و زد فلیپ ۶ اتفاق بیفتد. البته اگر سامسونگ برای این محصول تقاضای صدور گواهی پزشکی و درمانی نکند، می‌توان به تاریخ یادشده امیدوار بود در غیر این صورت قطعا باید تا سه ماه نسخت ۲۰۲۵ صبر کنیم.

سامسونگ ظاهرا قصد دارد حلقه‌ی هوشمند را در راستای وابستگی کمتر کاربران به گوشی تولید کند چرا که اخیرا شایعه شده سامسونگ در نظر دارد حلقه‌ی هوشمندش با قابلیت‌هایی ظیر واقعیت تعمیم‌یافته (XR = Extended Reality) و ترکیب افزوده همگام باشد. حال باید دید برنامه‌ی بلند مدت غول کره‌ای دقیقا چیست.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا