تمام مدل‌های سری گلکسی اس ۲۴ احتمالا فریم تیتانیومی خواهند داشت

گلکسی اس ۲۴ فریم تیتانیومی

سامسونگ به احتمال زیاد قرار است تمام مدل‌های سری گلکسی اس ۲۴ حتی مدل استاندارد و پلاس را به فریم تیتانیومی مجهز کند.

اپل ماه گذشته از سری آیفون ۱۵ رونمایی کرد که در این سری، فقط دو مدل پرو و پرو مکس از فریم تیتانیومی بهره می‌برند. البته این فریم ترکیبی است از آلومینیوم و تیتانیوم که هم از لحاظ مقاومت عملکرد خوبی دارد و هم در پخش دما طبق ادعای اپل، بهتر از فولاد ضد زنگ عمل می‌کند. قرار بود سامسونگ هم گلکسی اس ۲۴ اولترا را به فریم تیتانیومی مجهز کند اما حالا گفته می‌شود هر سه مدل از این سری از فریم تیتانیومی بهره خواهند برد.

این خبر توسط یک افشاگر نسبتا معروف در توییتر منتشر شده و شاید اصلا درست هم نباشد اما با این حال محتمل به نظر می‌رسد که سامسونگ تصمیم بگیرد هر سه مدل از پرچم‌دارانش را به فریم تیتانیومی مجهز کند. در تصاویری که پیش‌‌تر از این سری منتشر شده بود دیدیم که فریم این گوشی‌ها تخت است اما شواهدی مبنی بر اینکه فریم این گوشی‌ها تیتانیومی خواهد بود ندیدیم.

تا به این لحظه هم هنوز خبری منتشر نشده مبنی بر اینکه تمام گوشی‌های  این سری قرار است تیتانیومی باشند. یعنی این خبر، اولین خبری است که در این رابطه منتشر شده و در نتیجه طبیعی است که کمی به صحت آن شک داشته باشیم. به خصوص اینکه تیتانیوم فلز باکیفیت‌تری از آلومینیوم است و در نتیجه شاید سامسونگ در نهایت تصمیم بگیرد فقط مدل اولترا را با استفاده از آن تولید کند.

البته معروف‌ترین افشاگر فناوری یعنی Ice Universe اخیرا در توییتر گفته بود که فقط گلکسی اس ۲۴ اولترا فریم تیتانیومی خواهد داشت و در نتیجه شاید بهتر باشد کمی منتظر بمانیم تا خبرهای بیشتری در رابطه با این موضوع منتشر شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا