1%
  • 0/10

سامسونگ گلکسی اپ به روی کاربران ایرانی بسته می‌شود

تحریم کاربران ایرانی این بار توسط سامسونگ

سامسونگ گلکسی اپ به روی کاربران ایرانی بسته می‌شود ۰ ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ موبایل کپی لینک
سامسونگ گلکسی اپ

سامسونگ ایمیلی به کاربرانش فرستاده و اعلام کرده که از ششم اسفندماه (۲۵ فوریه) امکان خرید از فروشگاه گلکسی اپ برای کاربران ایرانی وجود ندارد.

گلکسی اپ سامسونگ

از چندی پیش کاربران ایرانی هنگام خرید از فروشگاه سامسونگ گلکسی‌ اپ پیامی با عنوان  «No Payment Method Available»دریافت می‌کنند. موضوعی که به نظر می‌رسد در ادامه سیاست‌های تحریمی شرکت‌های فناوری اطلاعات از سوی آمریکا است. در همین راستا، شرکت سامسونگ ایمیلی ارسال و تصمیم جدید خود مبنی بر محدودیت اپلیکیشن‌های ایرانی را اعلام کرده است.

با این تصمیم از ششم اسفندماه (۲۵ فوریه) امکان خرید از گلکسی‌اپ سامسونگ برای کاربران ایرانی وجود نخواهد داشت. اگرچه هنوز دلیل توقف ارایه سرویس از سوی سامسونگ اعلام نشده اما به‌نظر می‌رسد تحریم‌ها یکی از دلایل اصلی این موضوع است.

به این ترتیب به نظر می‌رسد شرکت‌ سامسونگ تصمیم گرفته بازار پرسود خود در ایران را محدود و کاربران ایرانی را برای حفظ ارتباطش با سطح کلان‌تر در دنیا قربانی کند.

اگرچه کاربران ایرانی می‌توانند از اپ‌استورهای ایرانی استفاده کنند و تقریبا به همه اپلیکیشن‌ها دسترسی داشته باشند، اما موضوعی که نمی‌توان از آن چشم‌پوشی کرد این است که در زمان بروز چنین مشکلاتی فروشگاه‌های ایرانی به جای خدمت‌رسانی بهتر و ارزان‌تر، اقدام به گرانفروشی می‌کنند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments