گوشی تاشوی ارزان‌قیمت شایعه بود؛ سامسونگ این خبر را تکذیب کرد!

گوشی تاشوی ارزان‌قیمت

سامسونگ به تازگی شایعه‌ی جذابی که اخیرا منتشر شده را تکذیب کرد؛ این یعنی احتمالا خبری از گوشی تاشوی ارزان‌قیمت نخواهد بود.

اخیرا شایعه‌ای منتشر شده بود مبنی بر اینکه سامسونگ می‌خواهد در سال ۲۰۲۴ به همراه هواوی از یک گوشی تاشوی ارزان‌قیمت رونمایی کند. حتی گفته می‌شد این گوشی قرار است قیمتی بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ دلار داشته باشد که در این صورت حتی از گلکسی A54 هم ارزان‌تر می‌شد.

این شایعه‌ی جذاب بسیاری از کاربران را امیدوار کرد چون سامسونگ در حال حاضر فقط گوشی‌های تاشوی گران‌قیمت و بیشتر از ۱۰۰۰ دلار تولید می‌کند در حالی که بسیاری از کاربران به این گوشی‌ها علاقه‌مند هستند اما بودجه‌ی کافی برای خرید مدل‌های کنونی را ندارند.

اما حالا سامسونگ اعلام کرده خبری از گوشی تاشوی ارزان‌قیمت نخواهد بود. یکی از سخنگویان این شرکت به تازگی گفته «ما هیچ برنامه‌ای برای تولید گوشی تاشو با قیمت ۴۰۰ الی ۵۰۰ دلار نداریم و شایعات اخیر هم بی‌اساس هستند».

بدین ترتیب باید عرضه‌ی گوشی تاشوی ارزان‌قیمت در سال ۲۰۲۴ را فراموش کنیم و منتظر بمانیم تا ببینیم چه خبر دیگری از منابع موثق‌تر در این زمینه به دستمان می‌رسد. البته سخنگوی سامسونگ گفته که ما برنامه‌ای برای عرضه‌ی گوشی تاشو با این قیمت (۴۰۰ تا ۵۰۰ دلار) نداریم. این یعنی شاید گوشی تاشوی میان‌رده‌ای را در سال ۲۰۲۴ شاهد باشیم اما با قیمتی بیشتر از ۵۰۰ دلار که البته احتمال این اتفاق بسیار پایین است.

هنوز چیزی در این رابطه مشخص نیست و ظاهرا سامسونگ هم فعلا برنامه‌ای برای تولید یک گوشی تاشوی ارزان‌قیمت ندارد. البته اینطور که از شواهد پیداست، ظاهرا سال ۲۰۲۴ را هم باید با گوشی‌های تاشوی بیش از ۱۰۰۰ دلاری پشت سر بگذاریم تا ببینیم برنامه‌های شرکت کره‌ای برای سال ۲۰۲۵ چیست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا