ریمستر Saints Row: The Third روی کنسول‌ها به صورت ۳۰‌ فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد

حتی روی Xbox One X و PS4 Pro

ریمستر Saints Row: The Third

مشخص گردید که ریمستر بازی Saints Row: The Third روی کنسول‌های نسل هشتم سونی و مایکروسافت، حتی کنسول‌های پیشرفته‌تر Xbox One X و PS4 Pro به صورت ۳۰ فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد.

معمولا عادت داریم که وقتی ریمستر یا بازسازی گرافیکی یک بازی عرضه می‌شود، علاوه بر بهبودهای گرافیکی فریم‌ریت هم افزایش پیدا کند، ولی این مسئله برای ریمستر بازی Saints Row: The Third صادق نیست. سایت IGN در ویدیویی تازه که به طور مختصر به برخی جزئیات این ریمستر می‌پردازد، اعلام کرد که فریم‌ریت این عنوان روی کنسول‌های نسل هشتمی سونی و مایکروسافت روی عدد ۳۰ قفل خواهد بود. این مورد حتی برای Xbox One X و PS4 Pro هم صدق می‌کند.

عنوان Saints Row: The Third Remastered که روز دوشنبه به طور رسمی از آن رونمایی شد، از لحاظ بصری پیشرفت بسیاری نسبت به نسخه‌ی اصلی داشت. پیشرفتی که به طور ویژه شامل نورپردازی، مدل وسایل نقلیه و اسلحه و جلوه‌های صوتی می‌شود. خبر خوب این‌که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی محدودیت فریم‌ریت کنسول‌ها را ندارد و می‌توانید با توجه به سخت‌افزارتان، ۶۰ فریم بر ثانیه یا حتی بیشتر از آن بگیرید.

این ریمستر در تاریخ ۲۲ می (۲ خرداد) برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار خواهد گرفت. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی فعلا در انحصار استور اپیک گیمز خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا