تاریخ انتشار بازی Saints Row: The Third Remastered در Steam مشخص شد

یک بازی دیگر از انحصار Epic Games Store خارج شد

تاریخ انتشار بازی Saints Row: The Third Remastered در Steam مشخص شد عرفان بدری ۰ ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی
بازی Saints Row: The Third Remastered در Steam

نسخه‌ی ریمستر بازی محبوب و پرطرفدار Saints Row: The Third سال گذشته‌ی میلادی برای پلتفرم‌های PS4 و Xbox One و همچنین از طریق Epic Games Store برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت. اکنون بعد از یک سال قرار است بازی Saints Row: The Third Remastered در Steam منتشر شود.

بازی Saints Row: The Third ساخته‌ی استودیوی Volition که در گذشته عناوینی از جمله The Punisher و مجموعه‌ی Red Faction را توسعه داد بود، در سال ۲۰۱۱ توسط شرکت منحل‌شده‌ی THQ برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های PS3 و Xbox 360 منتشر شد. پس از موفقیت‌های بازی Saints Row 2، در این نسخه سازندگان تصمیم گرفتند تا از تیم بزرگتری استفاده کرده و ایده‌های بلندپروازانه‌تری را در آن پیاده کنند. Saints Row: The Third با موتور اختصاصی Core Technology Group توسعه پیدا کرد.

این عنوان در زمان انتشار خود به طور کلی با نظرات مثبت منتقدان و طرفداران همراه بود و نوع کمدی و گزینه‌های سفارشی‌سازی آن باعث جذب بازیکن های زیادی شد. Saints Row: The Third در نوع خود تجربه‌ی بسیار متفاوتی بود و مانند سری بازی‌های Grand Theft Auto به مسائل اجتماعی، سیاسی و فرهنگی بسیاری اشاره می‌کرد، البته حال و هوای فانتزی آن باعث شده بود تا بتواند هویت منحصربه‌فرد خود را داشته باشد و با سری Grand Theft Auto زیاد مقایسه نشود.

نسخه‌ی ریمستر شده‌ی Saints Row: The Third سال گذشته‌ی میلادی توسط شرکت THQ Nordic برای کنسول‌های نسل هشتمی عرضه شد و نسخه‌ی رایانه‌های شخصی آن در انحصار Epic Games Store بود. حالا بعد از یک سال قرار است تا شاهد انتشار بازی Saints Row: The Third Remastered در Steam باشیم. آن طور که در صفحه‌ی رسمی مجموعه‌ی Saints Row در توئیتر آمده، این بازی در تاریخ ۲۲ مه (یک خرداد) از انحصار Epic Games Store خارج شده و در Steam در دسترس قرار می‌گیرد.

استودیوی Volition هم‌اکنون مشغول ساخت نسخه‌ی جدید از Saints Row است و انتظار می‌رود تا در رویداد E3 امسال شاهد معرفی آن باشیم، هرچند هنوز چیزی به صورت رسمی تائید نشده است.. بعد از عرضه‌ی  Saints Row: Gat out of Hell در سال ۲۰۱۵ و همچنین اسپین‌آف این مجموعه با نام Agents of Mayhem در سال ۲۰۱۷ که عملکرد موفقی نداشتند، به نظر می‌رسد که اکنون زمان مناسبی برای بازگشت این سری است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا