اولین ویدیو گیم پلی Saints Row از راه رسید؛ با جهانی کاملا جدید آشنا شوید

این ویدیو بیش از ۷ دقیقه زمان دارد

اولین ویدیو گیم پلی Saints Row از راه رسید؛ با جهانی کاملا جدید آشنا شوید سورنا رضایی ۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۰ تریلر بازی

شرکت دیپ سیلور ساعاتی قبل اولین ویدیو گیم پلی Saints Row را در کانال یوتیوب خود قرار داد که بیش از ۷ دقیقه زمان دارد.

سری بازی‌های Saints Row به خاطر نگاه متفاوت و طنزآمیز به درگیری گروه‌های گنگستری توانست نامی برای خود در میان علاقه‌مندان به بازی‌های ویدیویی دست و پا کند. سازندگان که می‌خواستند ایده‌های تازه را در نسخه‌های جدید به کار بگیرند، المان‌های فراطبیعی را به آن اضافه کردند. این روند ادامه یافت تا جایی که طرفداران مجموعه در Saints Row: Gat Out of Hell به جهنم رفته و سعی می‌کنند رئیس خود را نجات دهند؛ فردی که در اسارت شیطان قرار دارد.

با دور شدن از ریشه‌های مجموعه و ثبت عملکردی ضعیف توسط Saints Row: Gat Out of Hell و Agents of Mayhem، ناشر و تیم توسعه در استودیو ولیشن (Volition) تصمیم گرفتند چند سالی را به Saints Row استراحت داده و در همین حین، روی نسخه ریبوت کار کنند؛ نسخه‌ای که مجموعه را به ریشه‌های خود بازمی‌گرداند. محصول جدید سرانجام در شب افتتاحیه رویداد Gamescom 2021 رونمایی شد و داستانش در شهری تخیلی به نام سانتو ایلسو جریان دارد. مطابق انتظار، اتفاقات حول محور درگیری میان گروه‌های مختلف گنگستری می‌چرخد.

دیپ سیلور ساعاتی اولین ویدیو گیم پلی Saints Row را در کانال یوتیوب خود قرار داد. این ویدیو بیش از ۷ دقیقه زمان داشته و در ابتدا صداپیشه نقش اصلی را نشان می‌دهد که توضیحات کلی را پیرامون محصول بیان می‌کند. دوربین در ادامه به سراغ برخی از دست‌اندرکاران پروژه رفته و صحبت‌هایشان را درباره موضوعات مختلف از جمله شهر سانتو ایلسو پخش می‌کند. در همین حین، شاهد نماهای مختلفی از لوکیشن اتفاقات هستیم. ویدیو در ادامه به سراغ خود بازی رفته و سعی می‌کند مخاطب را با آنچه در انتظارش قرار دارد آشنا کند.

بخشی از اولین ویدیو گیم پلی Saints Row به سه گروه گنگستری پانتروس، ایدولز و مارشال اینداستریز می‌پردازد که رقیب شخصیت‌هایی اصلی به شمار می‌روند. پانتروس از افرادی قوی هیکل تشکیل شده که تمایل زیادی به استفاده از سلاح‌های سرد دارند. ایدولز به واسطه سبک خاص ظاهرشان شناخته می‌شود. اعضای آن همچنین به زندگی شبانه علاقه بسیاری دارند اما به هیچ وجه در نبردهای مسلحانه ماهر نیستند. آن‌ها معمولا با تعداد بالا حمله می‌کنند تا ضعفشان چندان به چشم نیاید. در انتها، به مارشال اینداستریز می‌رسیم که افرادش از تکنولوژی‌ها و تجهیزات مدرن برای از پا درآوردن دشمنان خود بهره می‌برند. توجه داشته باشید، اطلاعات موجود در ویدیو به همین موارد خلاصه نمی‌شود.

اگرچه Saints Row را می‌توان بازگشتی نویدبخش به ریشه‌ها معرفی کرد، طرفداران راضی نیستند. برای اثبات این ادعا می‌توان به تریلر رونمایی‌اش در یوتیوب اشاره کرد که دیسلایک‌هایش بیشتر از لایک‌هایش هستند؛ اتفاقی که در میان بازی‌های تراز اول چندان مرسوم نیست. البته بازخوردهای منفی تنها در یوتیوب رخ نداده و می‌توان نمونه‌های آن را در توییتر مشاهده کرد. با افزایش انتقادها، اکانت رسمی مجموعه پاسخی را ارائه داد. با توجه به آن، توسعه‌دهندگان به گام برداشتن در مسیری که انتخاب کرده‌اند ادامه می‌دهند.

سازندگان در بخش دیگری از پاسخ خود نوشتند Saints Row نسبت به نسخه‌های پیشین محصول جدیدی بوده و همین موضوع به واکنش‌های این چنینی منجر شد. در انتها، لازم به ذکر است جدیدترین محصول ولیشن در تاریخ ۶ اسفند سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۵ فوریه سال ۲۰۲۲ میلادی) برای پلتفرم‌های هدف عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا