تماشا کنید: تریلر جدید Saints Row منتشر شد

بهترین Saints Row؟

تماشا کنید: تریلر جدید Saints Row منتشر شد نریمان هروی ۰ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ اخبار بازی

تریلر جدید بازی Saints Row منتشر شد. این تریلر نسبتا طولانی ۶ دقیقه‌ای است و گیم‌پلی بازی را موشکافی می‌کند.

Deep Silver و Volition تریلری برای جمع‌بندی گیم‌پلی بازی Saints Row منتشر کردند. این تریلر به شما نشان می‌دهد که گیم‌پلی این نسخه از بازی به چه شکل است.

بازی Saints Row قرار است پیشرفته‌ترین سیستم ساخت کارکتر را در تمامی این سری داشته باشد. همچنین این بازی بیشترین تعداد صدای کارکتر اصلی را بین تمامی سری‌های نسخه خواهد داشت. Volition اعلام کرده که این نسخه ۴ صدای مونث و ۴ صدای مذکر دارد و می‌توانید آنان را برای کارکتر خود انتخاب کنید.

بازیکنان می‌توانند ماشین شخصی‌سازی‌شده خود را در یک گاراژ ذخیره کنند. شخصی‌سازی ماشین‌ها در این نسخه بسیار وسیع است و گزینه‌‌های بسیار زیادی در مقابل شما قرار می‌گیرند.

همچنین این بازی از حالت کوآپ نیز پشتیبانی می‌کند. البته قابلیت کراس پلتفرم بین پلتفرم‌های مختلف برای Saints Row وجود ندارد.

در کنار موارد گفته شده نیز Volition اعلام کرده که این نسخه پر از لحظه‌های خنده‌دار و جذاب است و صد البته که گیم‌پلی خاص Saints Row نیز به قوت خود باقی خواهد ماند.

بازی Saints Row در تاریخ ۲۳ آگوست (مصادف با ۱ شهریور) برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس، ایکس‌باکس سری اس، پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه‌ی شخصی منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد تریلر جدید بازی Saints Row چیست؟ آیا گیم‌پلی این نسخه شما را جذب کرده و آن را تهیه می‌کنید؟ نسخه موردعلاقه شما از این سری کدام نسخه‌ی آن است؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا