#مهسا_امینی

نمایش جدید بازی Saints Row جزئیات جدیدی از روند بازی و گیم‌پلی را نشان می‌دهد

ظهور یک امپراتوری در سینت رو

شرکت Volition و Deep Silver چند نمایش از ریبوت بازی Saints Row نشان دادند که در جدیدترین گیم پلی‌اش می‌توانید ببینید که سینت‌های جدید برای شکلگیری امپراتوری و قدرت گرفتن، باید بخش‌های حیاتی شهر را در دست بگیرند تا هم به آن‌جا نفوذ کنند و هم پول‌هایی به جیب بزنند.

لاس پانتروس با ماشین‌های بزرگ و اعضای بدن‌سازش، آیدولز با باند آنارشیست که زندگی شبانه‌شان را در کلاب‌ها می‌گذرانند و صنایع دفاعی مارشال که یک شرکت خصوصی و بین‌المللی نظامی است امنیت شهر را فراهم می‌کند. این سه گروه کنترل شهر خیالی سانتو ایلسو را گرفته‌اند. حالا شما بازیکنان در بازی سینت رو باید یک تنه از پس این سه گروه بربیایید؛ گروهی که در این شهر برای خودشان حق آب و گل قائلند.

تنها نمی‌توانید جلوی آن‌ها قد علم کنید. پس گروه‌تان را از صفر تشکیل دهید و بعد از آن هم مسئولیت رشد و سازماندهی‌اش را برعهده بگیرید. البته این کار به همین سادگی‌ها هم که به نظر می‌رسد نیست. چون شهر به ۹ منطقه تقسیم شده و وارد شدن به هر منطقه همانا و درگیر شدن با جناح‌های مختلف همانا. البته نیمه پر لیوان را ببینید. چون تا زمانی که رقبایتان را شکست دهید، کنترل شهر سانتو لسو در اختیار شماست.

اما Criminal Ventures این وسط چه کاره‌اند؟ آن‌ها هم همانطور که شما به آرامی درحال گرفتن شهر هستید، بازیکن‌ها را موظف می‌کنند تا تصمیم بگیرند چه کسب و کاری را در چه مکانی سروپا کنند. هر کسب و کاری که راه می‌اندازند، جوایز، ماموریت‌ها و شخصیت‌های منحربه‌فردی دارد. نمونه‌اش می‌شود ماموریت یک شرکت دفع زباله که برای دفع غیرقانونی زباله‌های سمی شرکت‌ها پول هنگفتی به جیب می‌زند. یا خدمات پزشکی که ماموریت اجرای برنامه‌های فساد شرکت‌های بیمه را برعهده می‌گیرد.

اگر جزیئات بیشتر Criminal Venture را از سنت رو می‌خواهید، نمایش جدید بازی سینت رو را ببینید. این بازی در ۲۵ فوریه ۲۰۲۲ (مصادف با ۶ اسفند ۱۴۰۰) برای کنسول‌های بازی پلی‌استیشن ۵، ایکس باکس سری X/S، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌ها منتشر می‌شود.

رئیس بازی خودتان باشید و هر تصمیمی که دلتان می‌خواهد می‌توانید در دنیای ماجراجویی و اکشن سینت رو بگیرید. اگر نمی‌توانید در دنیای واقعی امپراتور شوید، شهر خیالی سانتو ایلسو در جنوب غربی آمریکا یک زمین دست نخوره است. دست نخوره که نه، چون مگر امپراتوری بدون رقیب و دشمن هم می‌شود؟ باید از ۹ منطقه عبور کنید و با خان‌های شهر در بیافتید. نظرتان درباره ریبوت بازی Saint Row چیست؟  


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا