تماشا کنید: تریلر جدید Stalker 2 با محوریت تهدیدات و دشمنان

برای خطرات بسیار آماده شوید

تماشا کنید: تریلر جدید Stalker 2 با محوریت تهدیدات و دشمنان عرفان بدری ۰ ۰۷ شهریور ۱۴۰۲ تریلر بازی

استودیوی اوکراینی جی‌اس‌سی گیم ورلد (GSC Game World) به تازگی تریلر جدید Stalker 2 را منتشر کرده که در آن شاهد نمایش تهدیدات، دشمنان و سلاح‌های بازی هستیم. این عنوان پس از چندین تاخیر قرار است تا در سال آینده میلادی در دسترس قرار بگیرد.

بازی S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl یکی از مورد انتظارترین آثار اول‌شخص تیراندازی است که قرار است مجموعه محبوب S.T.A.L.K.E.R را پس از حدود ۱۵ سال احیا کند. پس از انتشار بازی S.T.A.L.K.E.R: Call of Pripyat در سال ۲۰۰۹، استودیوی جی‌اس‌سی گیم ورلد کار روی دنباله آن را با نام S.T.A.L.K.E.R. 2 آغاز کرد، اما به دلیل مشکلات مالی مجبور شد تا از ۲۰۰ کارمند خود، ۱۵۰ نفر را اخراج کند. جالب است بدانید جی‌اس‌سی گیم ورلد تا قبل از این اتفاق بزرگترین تیم بازیسازی اروپای شرقی بود. در ادامه نیز در سال ۲۰۱۱ تیم توسعه بازی S.T.A.L.K.E.R. 2 منحل و ساخت آن نیز متوقف شد.

با این حال در سال ۲۰۱۴ استودیوی جی‌اس‌سی گیم ورلد دوباره بازگشت و در سال ۲۰۱۸ از بازی S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl رونمایی کرد، این عنوان قرار بود تا در سال ۲۰۲۳ عرضه شود، اما حمله روسیه به اوکراین باعث ایجاد مشکلاتی شد و حالا این عنوان برای انتشار در سه ماهه اول سال ۲۰۲۴ برنامه‌ریزی شده است.

حالا استودیوی جی‌اس‌سی‌گیم ورلد اخیرا تریلر جدید Stalker 2 را منتشر کرده که روی نمایش تهدیدات و دشمنان این بازی تمرکز دارد. انسان‌های متخاصم، سگ‌های شکاری وحشی و جهش‌یافته‌های چهارپا جزو دشمنانی هستند که در این نعوان باید با آن‌ها روبه‌رو شوند. بعضی از جهش‌یافته می‌توانند در محیط پنهان شوند، بنابراین باید احتیاط زیادی کنید تا گیر آن‌ها نیفتید. البته تمام آدم‌ها در این بازی دشمن شما نیستند، برخی از آن‌ها می‌توانند مردم مهربانی باشند که به شما کمک می‌کنند و حتی جان شما را نجات می‌دهند.

بازی S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl در سه ماهه اول سال آینده میلادی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس سری اس و ایکس‌باکس سری ایکس عرضه خواهد شد. همچنین این عنوان از روز اول انتشار به طور رایگان برای مشترکان سرویس گیم‌پس (Game Pass) در دسترس خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا