رایان رینولدز، نخستین تصاویر The Adam Project را به اشتراک گذاشت

رینولدز، تنها چهره‌ی شناخته‌شده‌ی تیم بازیگری نیست

نخستین تصاویر The Adam Project

رایان رینولدز بازیگر و تهیه‌کننده‌ی آمریکایی اخیرا نخستین تصاویر The Adam Project را از طریق حساب کاربری خود در اینستاگرام منتشر کرده است.

پارامونت پیکچرز حدودا هشت سال پیش امتیاز ساخت فیلم سینمایی بر اساس فیلمنامه‌ای به نام Our Name Is Adam را به دست آورد. استودیوی آمریکایی تصمیم داشت قبل از اینکه قراردادش منقضی شود، پروژه را با کارگردانی ایوان ریتمن (Ivan Reitman) و نقش‌آفرینی تام کروز (Tom Cruise) جلوی دوربین ببرد اما بنا به دلایلی نامعلوم موفق نشد. مدتی بعد از این اتفاق، پارامونت پیکچرز امتیاز ساخت را از دست داد تا سرنوشت پروژه در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد. با گذشت چند سال، نتفلیکس به فیلمنامه علاقه‌مند شد و امتیاز ساختش را خرید. این سرویس استریم سپس شاون لوی (Shawn Levy) و رایان رینولدز (Ryan Reynolds) را به عنوان چهره‌های اصلی فیلم برگزید.

رایان رینولدز از نام‌های موفق هالیوود طی یک دهه‌ی گذشته به شمار می‌رود. او در این مدت در فیلم‌های زیادی به نقش‌آفرینی پرداخته که برای مثال می‌توان به مجموعه‌ی ددپول، Six Underground، Detective Pikachu ،The Hitman’s Bodyguard و Mississippi Grind اشاره کرد. رینولدز همچنین اخیرا روی سه پروژه‌ی Free Guy ،The Hitman’s Wife’s Bodyguard و Red Notice کار کرده که ساختشان به اتمام رسیده یا در فاز پس‌تولید قرار دارند. در ضمن، صداپیشه‌ی The Croods در حال حاضر به تیم Our Name Is Adam پیوسته و مشغول ضبط صحنه‌های آن است؛ پروژه‌ای که نامش تغییر کرده و حالا تحت عنوان The Adam Project شناخته می‌شود.

رایان رینولدز چندی پیش نخستین تصاویر The Adam Project را از طریق حساب کاربری‌اش در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است. اولین تصویر، او و یک بازیگر خردسال را در جنگل نشان می‌دهد. دومین تصویر هم از مکالمه‌ی میان رینولدز و شاون لوی تهیه شده است. در ادامه می‌توانید عکس‌های مورد نظر را مشاهده کنید:

اطلاعات چندانی از فیلمنامه‌ی The Adam Project موجود نبوده و تنها می‌دانیم داستان درباره‌ی مردی است که به گذشته سفر می‌کند تا نسخه‌ی خردسالش را یافته و از او در مواجهه با پدرشان کمک بگیرد. با در نظر گرفتن چنین خلاصه‌ای، گروهی از طرفداران انتظار داشتند جدا از علمی تخیلی بودن، با اثری احساسی طرف باشیم اما در دومین تصویر منتشر شده، لکه‌های خونی را روی لباس رایان رینولدز می‌بینیم. از همین رو، می‌توان احتمال داد صحنه‌های اکشن هم بخشی از فیلم باشند. در ضمن، حالت‌های بدن شخصیت‌های اصلی در تصویر نخست نشان می‌دهد المان‌های طنز در فیلمنامه وجود دارد.

رایان رینولدز، تنها چهره‌ی مشهوری نیست که جلوی دوبین The Adam Project می‌رود. نام‌های جنیفر گارنر (Jennifer Garner)، زوئی سالدانا (Zoe Saldana) و مارک رافلو (Mark Ruffalo) هم در تیم بازیگری دیده می‌شود. اطلاعاتی از نقش‌های گارنر و سالدانا موجود نیست اما می‌دانیم رافلو به عنوان پدر شخصیت اصلی به نقش‌آفرینی خواهد پرداخت. در ضمن، تاریخ پخش در حال حاضر مشخص نیست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا