#مهسا_امینی

حضور افتخاری ددپول و کورگ در تازه‌‎ترین تریلر فیلم Free Guy

این ویدیو بیش از ۴ دقیقه زمان دارد

رایان رینولدز بازیگر و تهیه‌کننده آمریکایی چندی پیش ویدیو تبلیغاتی Free Guy را در کانال یوتیوب خود قرار داد که شاهد حضور ددپول و کورگ در آن هستیم.

رایان رینولدز (Ryan Reynolds) نخستین بار در X-Men Origins: Wolverine نقش ددپول را ایفا کرد. با اکران X-Men: Days of Future Past در سال ۲۰۱۴ میلادی و اعمال تغییراتی گسترده در تایملاین فرنچایز مردان ایکس، رینولدز این فرصت را بدست آورد با همکاری فاکس قرن بیستم فیلم اختصاصی ددپول را ساخته و راهی سینماهای سراسر جهان کند. این اثر جلوی دوربین رفت و پس از آماده شدن، تحت عنوان Deadpool جلوی دوربین رفت؛ اثری ک علی‌رغم داشتن رده سنی R فروش بالایی را کسب کرد. در پی این اتفاق، قسمت دوم ساخت شد و حالا هم قسمت سوم مراحل تولید را پشت سر می‌گذارد. Deadpool 3 برخلاف برادران بزرگتر خود به Marvel Cinematic Universe تعلق دارد.

از آن‌جایی که سرنوشت Deadpool 3 در یک برهه زمانی نامشخص بود، رایان رینولدز به پروژه‌های دیگر پیوست و در آن‌ها نقش‌آفرینی کرد. یکی از پروژه‌ها، Free Guy است که توسط فاکس قرن بیستم ساخته شد؛ استودیویی که در پی امضای یک قرارداد به زیرمجموعه والت دیزنی تبدیل شده است. داستان این اثر در یک بازی ویدیویی به نام Free City رخ می‌دهد که گیم پلیش ترکیبی از Grand Theft Auto و Fortinite به شمار می‌رود. شخصیت اصلی داستان هم یکی از کارکترهای غیرقابل‌کنترل است که طی اتفاقاتی متوجه ماهیت خود و جهانی که در آن قرار دارد می‌شود.

رایان رینولدز اخیرا ویدیو تبلیغاتی فیلم Free Guy را در کانال یوتیوب خود به اشتراک گذاشت. این ویدیو در واقع واکنش ددپول و کورگ (شخصیتی که در Thor: Rahnarok معرفی شد و سپس در Avengers: Endgame حضور یافت) به یکی از تریلرهای قدیمی محسوب می‌شود. تریلری که در ویدیو قرار گرفته، نکته خاصی را در خود جای داده اما واکنش‌های ددپول و کورگ بدون شک برای علاقه‌مندان جذاب است.

ددپول در ابتدای ویدیو تبلیغاتی فیلم Free Guy می‌گوید از آن‌جایی که دیگر شخصیت‌های Marvel Cinematic Universe مشغول کار روی سریال‌های دیزنی پلاس هستند، به اجبار به سراغ کورگ رفت و او را برای ضبط ویدیو دعوت کرد. ددپول حین اولین ملاقات با جودی کامر (Jodie Comer) در فیلم ابراز امیدواری می‌کند دست‌اندرکاران به شخصیتش در فیلن آسیبی نزده یا او را نکشند؛ اقدامی که معمولا در راستای تحریک شخصیت اصلی صورت می‌گیرد. این جمله وید ویلسون را می‌توان طعنه‌ای به Deadpool 2 دانست که در ابتدای آن شاهد مرگ معشوقه پروتاگونیست هستیم.

در جای دیگری از ویدیو، ددپول از کورگ می‌خواهد نظرش را درباره شخصیت منفی با نقش‌آفرینی تایکا وایتیتی (Taika Waititi) بگوید. نکته جالب اینجا است که وایتیتی نقش‌آفرینی کورگ را هم بر عهده دارد. او در پاسخ به سوال وید ویلسون می‌گوید ظاهرا آنتاگونیست Free Guy فردی با چهار دست است که برای دو دست پایینی خود دستکش می‌گذارد! ددپول که از حماقت کورگ به ستوه آمده می‌پرسد: «تو هم باید در سریال‌های دیزنی پلاس نقش‌آفرینی کنی، مگر نه؟» [اشاره به اینکه وقت رفتن است]

در انتها، لازم به ذکر است فیلم Free Guy از تاریخ ۲۲ مرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۳ آگوست) به سینماها خواهد آمد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا