1%
  • 0/10

رایان رینولدز ممکن بود که دوباره با Green Lantern در فیلم Justice League بازگردد

زک اسنایدر برنامه‌های دیگری داشت

رایان رینولدز ممکن بود که دوباره با Green Lantern در فیلم Justice League بازگردد ۰ ۰۲ فروردین ۱۴۰۰ اخبار سینما کپی لینک
فیلم Justice League و شخصیت Green Lantern رایان رینولدز

اخیرا زک اسنایدر از برنامه‌هایش برای شخصیت Green Lantern گفته و اظهار کرده رایان رینولدز ممکن بود که به فیلم Justice League اضافه شود.

امروزه کمتر کسی پیدا می‌شود که رایان رینولدز را در نقش Green Lantern یا همان فانوس سبز از دنیای سینمایی DC بشناسد؛ بلکه این بازیگر طی سالیان گذشته در نقش شخصیت Deadpool توانسته است تا طرفداران بسیاری را با هنرمندی خود جمع کند. این درحالی است که در سال 2011 رینولدز در قامت فانوس سبز در فیلمی با همین نام ظاهر شد؛ اثر سینمایی که قرار بود تا در سال‌های آینده نیز دنباله داشته و به صورت یک مجموعه در دنیای سینمایی DC ساخته شود.

با این وجود همانطور که امروزه خبری از این شخصیت و فیلم ناکام آن نیست، حتی خود رینولدز نیز آن را مسخره می‌کند؛ به نحوی که حتی در فیلم Deadpool 2 او در صحنه پس از تیتراژ نشان داد که اگر توان سفر درزمان را داشت، به سال 2011 بازگشته و خود را برای پذیرفتن نقش Green Lantern می‌کشت. اما جالب است بدانید که اخیرا اعلام شده که زک اسنایدر، ممکن بود که در فیلم Justice League (نسخه Snyder Cut) مجددا او را بازگرداند.

فیلم Justice League و شخصیت Green Lantern رایان رینولدز

فیلم Justice League می‌توانست فانوس داشته باشد

درواقع در همان زمانی که سال گذشته میلادی اعلام شد زک اسنایدر، قصد دارد تا نسخه دیگری از فیلم Justice League را ساخته و صحنه‌های جدیدی را تحت عنوان Snyder Cut به آن اضافه کند؛ با این حساب، شایعه‌های بسیاری منتشر شده بود که قرار است تا شخصیت Green Lantern نیز مجددا بازگردد. همچنین لازم به ذکر است که نشان دادن یک شخصیت جدید و مهم از دنیای DC در آخر فیلم نیز تایید شده بود و همین موضوع بیش از پیش کاربران را به باور دیدن دوباره رایان رینولدز در قامت فانوس سبز نزدیک می‌کرد.

با این حال هم‌اکنون فیلم Justice League در قالب نسخه جدید منتشر شده و متاسفانه خبری از Green Lantern نیست؛ اما این امر باعث نمی‌شود تا ایده حضور فانوس سبز توسط اسنایدر نادیده گرفته شود. به گفته او، در ابتدا آن‌ها قصد داشتند تا به نحوی شخصیت کامیک بوکی فانوس سبز را به مجموعه اضافه کنند، ولی نکته قابل توجه اینجاست که اسنایدر در مصاحبه اخیر خود اظهار کرده که اگر به هر طریقی Green Lantern به دنیای سینمایی DC اضافه شود، نقش آن را رایان رینولدز نخواهد داشت؛ بلکه او می‌توانست به عنوان یکی دیگر از فانوس‌های سبز معرفی شود که به تیم قهرمانان لیگ عدالت و فانوس سبز اصلی کمک می‌کند.

به هر حال ندیدن رایان رینولدز پس از تمامی شایعه‌های اخیر درباره حضور این شخصیت در فیلم Justice League قاعدتا طرفداران را تا حد بسیاری نا امید کرده است. با این وجود، اینکه پس از طعنه‌های خود رینولدز برای بازی در نقش Green Lantern باز هم زک اسنایدر برنامه‌هایی برای او را در سر داشته خود بسیار جالب و برای آینده این شخصیت مهم خواهد بود.

هم‌اکنون رایان رینولدز در نقش شخصیت Deadpool موفقیت بسیاری را به دست آورده و قرار است تا در آینده وارد جهان MCU شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments