تولید مجموعه‌ی تلویزیونی Run توسط HBO لغو شد

داستان همین‌جا تمام می‌شود

سریال Run

تولید سریال کمدی عاشقانه‌ Run پس از پخش یک فصل، توسط شرکت HBO لغو شد.

یک ماه و نیم پیش ویکی جونز، یکی از عوامل سریال Run که در این مجموعه شورانر، تهیه‌کننده و سازنده بود، توسعه‌ی هفتمین قسمت این سریال را در HBO به پایان رساند. آن‌موقع گفتگوهای بسیاری پیرامون ادامه‌ی این مجموعه و ساخت فصل دوم آن شکل گرفت و صحبت‌هایی در مورد انتقال محل فیلمبرداری به لس‌آنجلس هم مطرح شد اما به نتیجه‌ی دلخواه نرسید. حالا بعد از گذشت مدتی، HBO تصمیم گرفته تا تولید این مجموعه‌ی تلویزیونی با پایان فصل اول به اتمام برسد و ادامه پیدا نکند.

HBO در بیانیه‌ای اعلام کرده پس از بررسی‌های متعدد پیرامون داستان دو کاراکتر اصلی یعنی روبی و بیلی، عوامل تولیدکننده‌ی سریال به این نتیجه رسیده‌اند که پتانسیلی برای ساخت فصل دوم وجود ندارد. نقش‌آفرینی به جای این دو شخصیت اصلی برعهده‌ی Domhnall Gleeson و Merritt Wever بود که در طول این مجموعه با یک‌دیگر همراه هستند و با چالش‌های مختلفی روبه‌رو می‌شوند.

ویکی جونز در مصاحبه‌اش با نشریه‌ی ددلاین می‌گوید از صمیم قبل دوست داشته تا این پروژه را ادامه دهد و فصل دوم ساخته شود. او در صحبت‌هایش گفته صدها ایده در مورد این مجموعه‌ی تلویزیونی داشته و هدف اولیه‌ی آن‌ها برای فصل دوم، رفتن به لس‌آنجلس ‌و ادامه‌ی فیلم‌برداری در آن منطقه بوده است. با این‌حال، تصمیم بر این شد تا داستان اصلی در فصل اول به پایان خود برسد. لارم به ذکر است که شبکه‌ی HBO در لغو تولید این سریال نقش مهمی داشته و تصمیم اصلی را این شرکت گرفته است.

این سریال عاشقانه در ژانر دارک کمدی تولید و در سال جاری میلادی هم اولین فصل آن در شبکه‌ی محبوب HBO منتشر شده است. علاوه بر مریت ویور و دومنل گلیسون، از دیگران بازیگران این سریال می‌توان به فیبی والر، شان براون، دامنال گلیزن، آرچی پنجابی و ریچ سامر اشاره کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا